Wyniki matur - Technikum nr 3 Zabrze
Ocena: 1.33 (3 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.43% | 74.78% | 36 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 82.2% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.59% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.3% | 54.35% | 37 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 70.84% | 37 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.78% | 47.03% | 37 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
74.78%
Język angielski (R)
62.59%
Język polski (P)
54.35%
Matematyka (P)
47.03%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 9.67% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 32.5% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.94% | 72.11% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.94% | 72.21% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.19% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 45.76% | 34 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.23% | 35 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.41% | 46.69% | 35 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Filozofia (R)
4%
Geografia (R)
9.67%
Historia (R)
32.5%
Informatyka (R)
10%
Język angielski (P)
72.11%
Język angielski (R)
51.19%
Język polski (P)
45.76%
Język polski (R)
17%
Matematyka (P)
46.69%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.32% | 65.77% | 31 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90.32% | 63.97% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 71.14% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 50.74% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.55% | 70.19% | 31 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.87% | 51.32% | 31 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
17.33%
Geografia (R)
23.5%
Język angielski (P)
65.77%
Język angielski (R)
71.14%
Język polski (P)
50.74%
Matematyka (P)
51.32%
Matematyka (R)
3%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80.95% | 58.27% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 76.19% | 52.19% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.75% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 51.3% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 90.91% | 58.09% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.18% | 40.48% | 23 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
8%
Geografia (R)
16%
Informatyka (R)
6%
Język angielski (P)
58.27%
Język angielski (R)
38.75%
Język polski (P)
51.3%
Matematyka (P)
40.48%
Matematyka (R)
3.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.78% | 9 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.89% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 39.88% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 58.82% | 34.47% | 17 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
25%
Fizyka (R)
3.78%
Informatyka (R)
7%
Język angielski (P)
70.89%
Język angielski (R)
46%
Język polski (P)
39.88%
Matematyka (P)
34.47%
Matematyka (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.25% | 8 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.25% | 64.19% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.63% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 35% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 46.62% | 34 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 44.12% | 31.59% | 34 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
9.25%
Informatyka (R)
3.33%
Język angielski (P)
64.19%
Język angielski (R)
59.63%
Język niemiecki (P)
35%
Język polski (P)
46.62%
Język polski (R)
14%
Matematyka (P)
31.59%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony