Wyniki matur Technikum nr 3 Żary
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 40.83% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 63.62% | 26 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 39% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.86% | 87.65% | 88 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 88.84% | 88 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 76.42% | 76 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.36% | 91 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 74.42% | 91 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 46.11% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 70.68% | 91 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 45.92% | 25 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
40.83%
Geografia (R)
63.62%
Informatyka (R)
39%
Język angielski (P)
87.65%
Język angielski (R)
76.42%
Język polski (P)
60.36%
Język polski (R)
46.11%
Matematyka (P)
70.68%
Matematyka (R)
45.92%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 29.25% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 58.6% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 46.95% | 19 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 75.67% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 56.29% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.91% | 88.97% | 92 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 85.66% | 92 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 76.75% | 67 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 80% | 34.8% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 70.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.59% | 97 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.42% | 97 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 69.33% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.94% | 73.28% | 97 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 32.78% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
29.25%
Fizyka (R)
58.6%
Geografia (R)
46.95%
Historia (R)
75.67%
Informatyka (R)
56.29%
Język angielski (P)
88.97%
Język angielski (R)
76.75%
Język niemiecki (P)
34.8%
Język polski (P)
65.59%
Język polski (R)
69.33%
Matematyka (P)
73.28%
Matematyka (R)
32.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 50.17% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 49.37% | 27 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 49.23% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 88.44% | 79 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 85.66% | 79 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 72.68% | 69 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.81% | 80 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 79.78% | 80 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 52.77% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 78.63% | 80 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 25 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 40.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
50.17%
Geografia (R)
49.37%
Historia (R)
36%
Informatyka (R)
49.23%
Język angielski (P)
88.44%
Język angielski (R)
72.68%
Język polski (P)
69.81%
Język polski (R)
52.77%
Matematyka (P)
78.63%
Matematyka (R)
44%
WOS (R)
40.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 48.88% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 57.74% | 27 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 86.19% | 73 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 81.75% | 73 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.77% | 62 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 75.5% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 79.25% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 65% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.9% | 77 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 77.66% | 77 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 70.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.7% | 72.88% | 77 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 60% | 15 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
48.88%
Geografia (R)
57.74%
Historia (R)
48%
Informatyka (R)
32%
Język angielski (P)
86.19%
Język angielski (R)
67.77%
Język niemiecki (P)
75.5%
Język niemiecki (R)
65%
Język polski (P)
68.9%
Język polski (R)
70.6%
Matematyka (P)
72.88%
Matematyka (R)
60%
WOS (R)
37%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.25% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.1% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 55.69% | 26 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 35.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 84% | 75 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.19% | 62 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 50.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.14% | 80 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 61.18% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.75% | 73.2% | 80 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.21% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
23.25%
Fizyka (R)
17.1%
Geografia (R)
55.69%
Historia (R)
44%
Informatyka (R)
35.75%
Język angielski (P)
84%
Język angielski (R)
66.19%
Język niemiecki (P)
50.4%
Język polski (P)
56.14%
Język polski (R)
61.18%
Matematyka (P)
73.2%
Matematyka (R)
26.21%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.97% | 35 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24.67% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 34.14% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.92% | 86.49% | 93 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 72.76% | 55 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 67.07% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.36% | 108 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 64.71% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.22% | 68.59% | 108 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 34.69% | 26 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
15%
Geografia (R)
42.97%
Historia (R)
24.67%
Informatyka (R)
34.14%
Język angielski (P)
86.49%
Język angielski (R)
72.76%
Język niemiecki (P)
67.07%
Język niemiecki (R)
27%
Język polski (P)
62.36%
Język polski (R)
64.71%
Matematyka (P)
68.59%
Matematyka (R)
34.69%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony