Wyniki matur - Technikum nr 3 Żory
Ocena: 1.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.55% | 65.64% | 33 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.55% | 64.71% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.55% | 49.06% | 33 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.77% | 57.87% | 31 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.65% | 45.03% | 33 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
65.64%
Język angielski (R)
51%
Język polski (P)
49.06%
Matematyka (P)
45.03%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 53.92% | 25 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96% | 63.2% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 33.33% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96% | 59% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96% | 68.6% | 25 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 64% | 35.36% | 25 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
28%
Geografia (R)
20.5%
Język angielski (P)
53.92%
Język angielski (R)
33.33%
Język polski (P)
59%
Język polski (R)
41.25%
Matematyka (P)
35.36%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.88% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.97% | 74.06% | 33 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.94% | 66.61% | 33 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.73% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.52% | 33 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.97% | 64% | 33 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 25.67% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75.76% | 46.85% | 33 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
29.88%
Język angielski (P)
74.06%
Język angielski (R)
57.73%
Język polski (P)
60.52%
Język polski (R)
25.67%
Matematyka (P)
46.85%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.19% | 66.83% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 81.48% | 57.41% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.08% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.59% | 54.28% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.3% | 52.74% | 27 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37.67% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.37% | 35.9% | 29 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
18%
Historia (R)
15%
Język angielski (P)
66.83%
Język angielski (R)
51.08%
Język polski (P)
54.28%
Język polski (R)
37.67%
Matematyka (P)
35.9%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.71% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 72.73% | 51.91% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.91% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 49.23% | 22 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.82% | 42.5% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
27.71%
Język angielski (P)
51.91%
Język angielski (R)
38.91%
Język polski (P)
49.23%
Język polski (R)
41.2%
Matematyka (P)
42.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.78% | 9 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 9.14% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.31% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70.86% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 55.96% | 26 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 30.77% | 29.81% | 26 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
21.78%
Historia (R)
9.14%
Język angielski (P)
65.31%
Język angielski (R)
70.86%
Język polski (P)
55.96%
Język polski (R)
35.2%
Matematyka (P)
29.81%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony