Wyniki matur Technikum nr 4 Bielsko-Biała
Ocena: 4.47 (17 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.59% | 39 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 82.08% | 118 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.14% | 117 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.34% | 102 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.15% | 66.24% | 118 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.29% | 69.2% | 117 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 27.75% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.16% | 52.49% | 118 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
38.59%
Język angielski (P)
82.08%
Język angielski (R)
64.34%
Język polski (P)
66.24%
Język polski (R)
27.75%
Matematyka (P)
52.49%
Matematyka (R)
13.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40.3% | 23 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 81.34% | 86 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.78% | 85 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.75% | 73 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.65% | 62.69% | 86 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.79% | 85 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 19.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.71% | 52.81% | 86 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 1 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 57% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
33%
Geografia (R)
40.3%
Język angielski (P)
81.34%
Język angielski (R)
60.75%
Język polski (P)
62.69%
Język polski (R)
19.6%
Matematyka (P)
52.81%
Matematyka (R)
2%
WOS (R)
57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.55% | 31 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 66% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.88% | 83.52% | 89 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.88% | 81.88% | 89 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.28% | 85 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.07% | 89 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.75% | 66.07% | 89 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.75% | 61.07% | 89 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
17.67%
Geografia (R)
41.55%
Historia (R)
66%
Język angielski (P)
83.52%
Język angielski (R)
57.28%
Język polski (P)
69.07%
Język polski (R)
36%
Matematyka (P)
61.07%
Matematyka (R)
7.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 54.92% | 49 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 27.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 86.73% | 85 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.06% | 85 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.93% | 84 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.72% | 86 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.6% | 86 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 62.33% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.35% | 60.91% | 86 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.14% | 7 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 36.5% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
54.92%
Historia (R)
27.33%
Język angielski (P)
86.73%
Język angielski (R)
64.93%
Język polski (P)
64.72%
Język polski (R)
62.33%
Matematyka (P)
60.91%
Matematyka (R)
13.14%
WOS (R)
36.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40.63% | 43 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 39.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 83.5% | 100 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.41% | 88 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 63% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 59.55% | 101 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 47.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.11% | 57.48% | 101 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 10 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 26.75% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
13%
Geografia (R)
40.63%
Historia (R)
39.2%
Język angielski (P)
83.5%
Język angielski (R)
60.41%
Język niemiecki (P)
63%
Język polski (P)
59.55%
Język polski (R)
47.2%
Matematyka (P)
57.48%
Matematyka (R)
21%
WOS (R)
26.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.28% | 32 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 57.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.12% | 79.47% | 114 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.23% | 87 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.49% | 65.08% | 114 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44.83% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.72% | 57.13% | 114 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.29% | 7 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 45.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
34.28%
Historia (R)
57.5%
Język angielski (P)
79.47%
Język angielski (R)
60.23%
Język polski (P)
65.08%
Język polski (R)
44.83%
Matematyka (P)
57.13%
Matematyka (R)
18.29%
WOS (R)
45.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony