Wyniki matur Technikum nr 4 Gliwice
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 12.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.59% | 70.8% | 54 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 87.04% | 63.13% | 54 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.7% | 33 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.72% | 50.95% | 57 |
| język polski | ustny | podstawowy | 87.72% | 53.75% | 57 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.47% | 52.42% | 57 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.87% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Historia sztuki (R)
12.2%
Język angielski (P)
70.8%
Język angielski (R)
57.7%
Język polski (P)
50.95%
Matematyka (P)
52.42%
Matematyka (R)
15.87%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 32.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.84% | 72.33% | 39 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 89.47% | 65.46% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.23% | 26 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 97% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 51.68% | 40 |
| język polski | ustny | podstawowy | 90% | 50.34% | 41 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85% | 58.63% | 41 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.88% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Chemia (R)
7.5%
Fizyka (R)
32.33%
Geografia (R)
36.67%
Język angielski (P)
72.33%
Język angielski (R)
51.23%
Język niemiecki (R)
97%
Język polski (P)
51.68%
Język polski (R)
20%
Matematyka (P)
58.63%
Matematyka (R)
10.88%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.14% | 7 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.14% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 18.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.71% | 75.84% | 70 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.86% | 63.59% | 70 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.12% | 49 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 52.31% | 72 |
| język polski | ustny | podstawowy | 86.11% | 47.79% | 72 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.67% | 56.15% | 72 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.78% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
17.14%
Chemia (R)
5%
Fizyka (R)
10.14%
Geografia (R)
29%
Historia (R)
18.67%
Język angielski (P)
75.84%
Język angielski (R)
48.12%
Język polski (P)
52.31%
Język polski (R)
26.8%
Matematyka (P)
56.15%
Matematyka (R)
3.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.25% | 16 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.05% | 20 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.38% | 69.88% | 65 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 84.62% | 55.75% | 65 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.93% | 30 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 46% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 41.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 58.26% | 68 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 48.68% | 68 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 66.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.24% | 54.37% | 68 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.13% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
24.25%
Fizyka (R)
9%
Geografia (R)
36.05%
Język angielski (P)
69.88%
Język angielski (R)
48.93%
Język niemiecki (P)
46%
Język polski (P)
58.26%
Język polski (R)
66.67%
Matematyka (P)
54.37%
Matematyka (R)
10.13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.11% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.75% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.8% | 68.63% | 41 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.75% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 75% | 49.5% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92% | 53.02% | 50 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 55.33% | 3 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 86% | 1 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 73% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92% | 57.16% | 50 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.7% | 20 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
28%
Fizyka (R)
17.11%
Geografia (R)
19.75%
Język angielski (P)
68.63%
Język angielski (R)
50.75%
Język niemiecki (P)
49.5%
Język niemiecki (R)
58%
Język polski (P)
53.02%
Język polski (R)
55.33%
Język rosyjski (P)
86%
Język rosyjski (R)
73%
Matematyka (P)
57.16%
Matematyka (R)
9.7%
WOS (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.11% | 9 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.94% | 16 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 15.36% | 11 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.38% | 57.08% | 52 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 80% | 51.2% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.72% | 44.91% | 57 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34.43% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.4% | 39.3% | 57 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
16.11%
Filozofia (R)
0%
Fizyka (R)
5.94%
Geografia (R)
15.36%
Historia (R)
10%
Język angielski (P)
57.08%
Język angielski (R)
34%
Język niemiecki (P)
51.2%
Język niemiecki (R)
34%
Język polski (P)
44.91%
Język polski (R)
34.43%
Matematyka (P)
39.3%
Matematyka (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony