Wyniki matur - Technikum nr 4 Głogów
Ocena: 2.32 (75 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.6% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.14% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.02% | 72.18% | 88 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.84% | 78.89% | 87 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.41% | 68 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 75% | 48.13% | 8 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 50.38% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.43% | 46.95% | 96 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.56% | 94 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 17.06% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.15% | 41.04% | 96 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.43% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
19.6%
Geografia (R)
35.14%
Język angielski (P)
72.18%
Język angielski (R)
55.41%
Język niemiecki (P)
48.13%
Język polski (P)
46.95%
Język polski (R)
17.06%
Matematyka (P)
41.04%
Matematyka (R)
7.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.2% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.33% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.85% | 70.65% | 66 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.48% | 71.55% | 66 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.51% | 41 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 78.57% | 44.43% | 14 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 85.71% | 50.14% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 22.89% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.75% | 50.71% | 80 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.8% | 80 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 24.11% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.25% | 43.68% | 80 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 25 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 13.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
27.2%
Geografia (R)
18.33%
Język angielski (P)
70.65%
Język angielski (R)
58.51%
Język niemiecki (P)
44.43%
Język niemiecki (R)
22.89%
Język polski (P)
50.71%
Język polski (R)
24.11%
Matematyka (P)
43.68%
Matematyka (R)
4%
WOS (R)
13.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.17% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.6% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 31.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.92% | 68.6% | 102 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.92% | 69.89% | 98 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.37% | 62 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 74.07% | 42.14% | 29 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 96.3% | 60.48% | 27 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 20.4% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.2% | 59.73% | 132 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.8% | 59.6% | 125 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.2% | 45.37% | 131 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.7% | 33 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 10.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
27.17%
Geografia (R)
24.6%
Historia (R)
31.33%
Język angielski (P)
68.6%
Język angielski (R)
47.37%
Język niemiecki (P)
42.14%
Język niemiecki (R)
20.4%
Język polski (P)
59.73%
Język polski (R)
8%
Matematyka (P)
45.37%
Matematyka (R)
7.7%
WOS (R)
10.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.87% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 74.08% | 71 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.71% | 69.46% | 70 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.28% | 58 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 90.48% | 51.05% | 21 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 85.71% | 38.29% | 21 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 29.83% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.8% | 61.57% | 92 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 70.59% | 92 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 59.17% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.43% | 44.32% | 92 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.85% | 26 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
21.87%
Język angielski (P)
74.08%
Język angielski (R)
50.28%
Język niemiecki (P)
51.05%
Język niemiecki (R)
29.83%
Język polski (P)
61.57%
Język polski (R)
59.17%
Matematyka (P)
44.32%
Matematyka (R)
5.85%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.81% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.9% | 67.35% | 83 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.35% | 68 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 95% | 46.9% | 20 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 23.7% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.02% | 53.75% | 103 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44.91% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.29% | 50.39% | 102 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 18 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 9.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
20%
Geografia (R)
27.81%
Język angielski (P)
67.35%
Język angielski (R)
40.35%
Język niemiecki (P)
46.9%
Język niemiecki (R)
23.7%
Język polski (P)
53.75%
Język polski (R)
44.91%
Matematyka (P)
50.39%
Matematyka (R)
17%
WOS (R)
9.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.88% | 16 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 7.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.38% | 63.16% | 64 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.86% | 36 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 96.55% | 52.34% | 29 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 33.54% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.47% | 55.59% | 93 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 41.55% | 93 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.6% | 30 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 6.2% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Chemia (R)
3%
Geografia (R)
24.88%
Historia (R)
7.33%
Język angielski (P)
63.16%
Język angielski (R)
46.86%
Język niemiecki (P)
52.34%
Język niemiecki (R)
33.54%
Język polski (P)
55.59%
Język polski (R)
35%
Matematyka (P)
41.55%
Matematyka (R)
8.6%
WOS (R)
6.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony