Wyniki matur - Technikum nr 4 Gorlice
Ocena: 1.08 (14 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.02% | 59.13% | 53 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.21% | 53 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.57% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.18% | 58.2% | 55 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.02% | 55 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 45.42% | 55 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.53% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
59.13%
Język angielski (R)
43.57%
Język polski (P)
58.2%
Matematyka (P)
45.42%
Matematyka (R)
6.53%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80.3% | 54.7% | 66 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 56.67% | 66 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.59% | 37 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 51.03% | 66 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.48% | 63.79% | 66 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 74.24% | 44.21% | 66 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.1% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
54.7%
Język angielski (R)
39.59%
Język polski (P)
51.03%
Matematyka (P)
44.21%
Matematyka (R)
4.1%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.75% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.4% | 25 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 47% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.23% | 66.28% | 57 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.25% | 70.32% | 57 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.45% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.98% | 50.28% | 57 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.98% | 57 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 63% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.72% | 52.26% | 57 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.78% | 9 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 63% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
18.75%
Geografia (R)
24.4%
Historia (R)
47%
Informatyka (R)
12%
Język angielski (P)
66.28%
Język angielski (R)
56.45%
Język polski (P)
50.28%
Język polski (R)
63%
Matematyka (P)
52.26%
Matematyka (R)
3.78%
WOS (R)
63%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.22% | 63.25% | 59 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.61% | 62.44% | 59 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.69% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.61% | 57.42% | 59 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.51% | 59 |
| język włoski | pisemny | rozszerzony | - | 78% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.22% | 55% | 59 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.43% | 7 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
17%
Fizyka (R)
6.67%
Geografia (R)
27.33%
Język angielski (P)
63.25%
Język angielski (R)
48.69%
Język polski (P)
57.42%
Język włoski (R)
78%
Matematyka (P)
55%
Matematyka (R)
19.43%
WOS (R)
27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 30.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.8% | 10 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.19% | 63.34% | 64 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.83% | 36 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 79.69% | 37.89% | 64 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.38% | 46.19% | 64 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
30.33%
Geografia (R)
19.8%
Historia (R)
20%
Język angielski (P)
63.34%
Język angielski (R)
43.83%
Język polski (P)
37.89%
Matematyka (P)
46.19%
Matematyka (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.5% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.56% | 68.62% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.4% | 20 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 26% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.74% | 50.4% | 47 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.11% | 45.49% | 47 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.55% | 11 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Filozofia (R)
30%
Fizyka (R)
25%
Geografia (R)
28.5%
Historia (R)
16%
Informatyka (R)
3%
Język angielski (P)
68.62%
Język angielski (R)
41.4%
Język niemiecki (P)
26%
Język polski (P)
50.4%
Język polski (R)
41.5%
Matematyka (P)
45.49%
Matematyka (R)
6.55%
WOS (R)
5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony