Wyniki matur - Technikum nr 4 Gorzów Wielkopolski
Ocena: 3.65 (63 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.59% | 72.44% | 68 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.59% | 65.54% | 68 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.54% | 54 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.96% | 51.14% | 72 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.77% | 51.24% | 71 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50.7% | 34.97% | 72 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
26.4%
Język angielski (P)
72.44%
Język angielski (R)
58.54%
Język polski (P)
51.14%
Matematyka (P)
34.97%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.61% | 66.7% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.65% | 70.48% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.65% | 23 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 38% | 7 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 46.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.29% | 47.27% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 49% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 53.57% | 32.07% | 30 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
66.7%
Język angielski (R)
38.65%
Język niemiecki (P)
38%
Język polski (P)
47.27%
Matematyka (P)
32.07%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.55% | 74.29% | 31 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.55% | 65.61% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.8% | 20 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 40% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 68.67% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.3% | 60.41% | 37 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.22% | 37 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 1.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 64.86% | 40.08% | 37 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
74.29%
Język angielski (R)
58.8%
Język niemiecki (P)
40%
Język niemiecki (R)
29%
Język polski (P)
60.41%
Język polski (R)
1.5%
Matematyka (P)
40.08%
WOS (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.36% | 33 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.61% | 33 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.11% | 19 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 58% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 48.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.05% | 38 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.41% | 37 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34.4% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 67.57% | 37.37% | 38 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 18.63% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
24.5%
Geografia (R)
32%
Język angielski (P)
78.36%
Język angielski (R)
64.11%
Język niemiecki (P)
58%
Język polski (P)
64.05%
Język polski (R)
34.4%
Matematyka (P)
37.37%
WOS (R)
18.63%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.48% | 62.86% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.5% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 39.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 52.42% | 26 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.54% | 39.96% | 26 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
27.25%
Język angielski (P)
62.86%
Język angielski (R)
59.5%
Język niemiecki (P)
39.2%
Język polski (P)
52.42%
Język polski (R)
15%
Matematyka (P)
39.96%
WOS (R)
14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 8.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.82% | 63.64% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.5% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 57.14% | 35.71% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.76% | 39.03% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 48.28% | 37.17% | 29 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 8.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
8.67%
Geografia (R)
22.4%
Język angielski (P)
63.64%
Język angielski (R)
61.5%
Język niemiecki (P)
35.71%
Język polski (P)
39.03%
Matematyka (P)
37.17%
WOS (R)
8.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony