Wyniki matur Technikum nr 4 Mielec
Ocena: 1.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.83% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.97% | 72.61% | 33 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 70.15% | 33 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.68% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.88% | 51.15% | 33 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.12% | 33 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75.76% | 50% | 33 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
8%
Geografia (R)
25.83%
Język angielski (P)
72.61%
Język angielski (R)
68.68%
Język polski (P)
51.15%
Matematyka (P)
50%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.83% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.82% | 11 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 18.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.3% | 67.95% | 63 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 63.46% | 63 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.41% | 41 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 54.83% | 64 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.3% | 64 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.06% | 57.44% | 64 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.88% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
15.83%
Geografia (R)
20.82%
Historia (R)
18.8%
Język angielski (P)
67.95%
Język angielski (R)
51.41%
Język polski (P)
54.83%
Matematyka (P)
57.44%
Matematyka (R)
7.88%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 3 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5.25% | 4 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 11 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.4% | 20 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 43% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.22% | 65.41% | 59 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.31% | 60.59% | 59 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.59% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.92% | 50.32% | 59 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.54% | 59 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.14% | 54.93% | 59 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.37% | 27 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
17%
Chemia (R)
5.25%
Filozofia (R)
7%
Fizyka (R)
14%
Geografia (R)
19.4%
Historia (R)
43%
Język angielski (P)
65.41%
Język angielski (R)
45.59%
Język polski (P)
50.32%
Język polski (R)
7%
Matematyka (P)
54.93%
Matematyka (R)
8.37%
WOS (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.07% | 15 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.18% | 11 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 12.67% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.08% | 70.5% | 52 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.69% | 52 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.75% | 40 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.3% | 59.5% | 54 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.15% | 52.7% | 54 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 43.4% | 10 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.33% | 48.65% | 54 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.83% | 24 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Filozofia (R)
12%
Fizyka (R)
10.07%
Geografia (R)
25.18%
Historia (R)
12.67%
Informatyka (R)
5%
Język angielski (P)
70.5%
Język angielski (R)
45.75%
Język hiszpański (R)
40%
Język polski (P)
59.5%
Język polski (R)
43.4%
Język rosyjski (R)
42%
Matematyka (P)
48.65%
Matematyka (R)
12.83%
WOS (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.06% | 17 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.52% | 27 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.38% | 64.13% | 89 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.94% | 53 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 71.91% | 37.31% | 89 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 50.75% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 59.55% | 39.98% | 89 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.55% | 33 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Chemia (R)
5%
Fizyka (R)
20.06%
Geografia (R)
24.52%
Język angielski (P)
64.13%
Język angielski (R)
38.94%
Język polski (P)
37.31%
Język polski (R)
50.75%
Matematyka (P)
39.98%
Matematyka (R)
8.55%
WOS (R)
14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.57% | 28 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.28% | 18 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.9% | 67.92% | 98 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.33% | 51 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 23% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96% | 50.92% | 100 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26.14% | 7 |
| język włoski | pisemny | rozszerzony | - | 96% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 74% | 43.75% | 100 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.56% | 41 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 16.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
4%
Fizyka (R)
9.57%
Geografia (R)
22.28%
Historia (R)
24%
Język angielski (P)
67.92%
Język angielski (R)
43.33%
Język niemiecki (P)
23%
Język polski (P)
50.92%
Język polski (R)
26.14%
Język włoski (R)
96%
Matematyka (P)
43.75%
Matematyka (R)
9.56%
WOS (R)
16.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony