Wyniki matur Technikum nr 4 Mława
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.21% | 28 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88% | 63.2% | 50 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.56% | 50 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.3% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 60.45% | 51 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.51% | 51 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 8.88% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.04% | 64.39% | 51 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.92% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
15%
Geografia (R)
22.21%
Język angielski (P)
63.2%
Język angielski (R)
55.3%
Język polski (P)
60.45%
Język polski (R)
8.88%
Matematyka (P)
64.39%
Matematyka (R)
20.92%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16.96% | 25 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.84% | 65.82% | 49 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.76% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 36.5% | 30 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.04% | 63.24% | 51 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 83.71% | 51 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35.83% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.12% | 57.69% | 51 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.91% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
16.96%
Język angielski (P)
65.82%
Język angielski (R)
36.5%
Język polski (P)
63.24%
Język polski (R)
35.83%
Matematyka (P)
57.69%
Matematyka (R)
8.91%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.28% | 25 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 54.6% | 43 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.86% | 42 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.5% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.73% | 54.84% | 45 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.86% | 44 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 48.5% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.91% | 64.09% | 45 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.65% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
23.28%
Język angielski (P)
54.6%
Język angielski (R)
46.5%
Język polski (P)
54.84%
Język polski (R)
48.5%
Matematyka (P)
64.09%
Matematyka (R)
7.65%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.96% | 25 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.11% | 58.05% | 38 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 59.66% | 38 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.18% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.11% | 55.87% | 45 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.38% | 45 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 49% | 2 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 61.43% | 7 |
| język rosyjski | ustny | podstawowy | 100% | 85.57% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.78% | 60.6% | 45 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.14% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
31.96%
Język angielski (P)
58.05%
Język angielski (R)
42.18%
Język polski (P)
55.87%
Język polski (R)
49%
Język rosyjski (P)
61.43%
Matematyka (P)
60.6%
Matematyka (R)
15.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.04% | 27 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.87% | 57.59% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.57% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 54% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.83% | 47.17% | 46 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53.6% | 10 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 35.33% | 6 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 14.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.65% | 66.96% | 46 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 8 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
22%
Geografia (R)
36.04%
Język angielski (P)
57.59%
Język angielski (R)
40.57%
Język niemiecki (P)
54%
Język polski (P)
47.17%
Język polski (R)
53.6%
Język rosyjski (P)
35.33%
Język rosyjski (R)
14.67%
Matematyka (P)
66.96%
Matematyka (R)
17%
WOS (R)
3%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.13% | 31 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 53.95% | 40 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.2% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 39% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.5% | 46.52% | 42 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34.5% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.8% | 47.24% | 42 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 8 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
17.13%
Język angielski (P)
53.95%
Język angielski (R)
39.2%
Język niemiecki (P)
39%
Język polski (P)
46.52%
Język polski (R)
34.5%
Matematyka (P)
47.24%
Matematyka (R)
14%
WOS (R)
28%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony