Wyniki matur - Technikum nr 4 Nowy Sącz
Ocena: 2.33 (6 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.89% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.25% | 28 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.85% | 69.54% | 135 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.01% | 135 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.69% | 96 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.59% | 45.61% | 136 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.96% | 136 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.7% | 49.79% | 136 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.08% | 49 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
18.89%
Geografia (R)
26.25%
Informatyka (R)
22.4%
Język angielski (P)
69.54%
Język angielski (R)
58.69%
Język polski (P)
45.61%
Matematyka (P)
49.79%
Matematyka (R)
12.08%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.5% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.05% | 22 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 35.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.58% | 70.36% | 144 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.3% | 70.16% | 143 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.29% | 95 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.62% | 58.35% | 145 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.08% | 144 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.53% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.66% | 56.63% | 145 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.54% | 56 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
10.5%
Geografia (R)
27.05%
Historia (R)
46%
Informatyka (R)
35.33%
Język angielski (P)
70.36%
Język angielski (R)
52.29%
Język polski (P)
58.35%
Język polski (R)
29.53%
Matematyka (P)
56.63%
Matematyka (R)
8.54%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.67% | 3 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.76% | 29 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 29.88% | 8 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.6% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.79% | 74.46% | 145 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.62% | 75.01% | 145 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.8% | 104 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 87% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 100% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 57% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.26% | 61.14% | 146 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.32% | 56.14% | 146 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34.4% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.82% | 54.37% | 146 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.71% | 62 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
17.67%
Chemia (R)
3%
Fizyka (R)
8%
Geografia (R)
27.76%
Historia (R)
29.88%
Informatyka (R)
3.6%
Język angielski (P)
74.46%
Język angielski (R)
50.8%
Język niemiecki (P)
87%
Język niemiecki (R)
57%
Język polski (P)
61.14%
Język polski (R)
34.4%
Matematyka (P)
54.37%
Matematyka (R)
6.71%
WOS (R)
13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.4% | 5 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.2% | 10 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 4 |
| historia muzyki | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.17% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.37% | 76% | 152 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.34% | 71.36% | 152 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.94% | 121 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.34% | 65.7% | 152 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 75.47% | 152 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 39.14% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.11% | 59.22% | 152 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.04% | 57 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
19.4%
Fizyka (R)
7%
Geografia (R)
36.2%
Historia (R)
22%
Historia muzyki (R)
17%
Informatyka (R)
12.17%
Język angielski (P)
76%
Język angielski (R)
52.94%
Język polski (P)
65.7%
Język polski (R)
39.14%
Matematyka (P)
59.22%
Matematyka (R)
12.04%
WOS (R)
21%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.39% | 18 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.5% | 70.83% | 143 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.31% | 93 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 85% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.31% | 49.7% | 145 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 39% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.34% | 55.73% | 145 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.06% | 67 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
27.39%
Historia (R)
40%
Informatyka (R)
14%
Język angielski (P)
70.83%
Język angielski (R)
49.31%
Język niemiecki (P)
85%
Język polski (P)
49.7%
Język polski (R)
39%
Matematyka (P)
55.73%
Matematyka (R)
8.06%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 15.4% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.21% | 67.16% | 154 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.42% | 67 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.4% | 52.71% | 156 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 15.45% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.77% | 49.44% | 155 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.26% | 54 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
10%
Filozofia (R)
22%
Fizyka (R)
13.5%
Geografia (R)
15.4%
Informatyka (R)
5%
Język angielski (P)
67.16%
Język angielski (R)
48.42%
Język polski (P)
52.71%
Język polski (R)
15.45%
Matematyka (P)
49.44%
Matematyka (R)
9.26%
WOS (R)
22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony