Wyniki matur Technikum nr 4 Nysa
Ocena: 4.54 (9 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.76% | 58.07% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 64.76% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.14% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.67% | 63.47% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.5% | 30 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 37.07% | 30 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
29%
Język angielski (P)
58.07%
Język angielski (R)
47.14%
Język polski (P)
63.47%
Matematyka (P)
37.07%
Matematyka (R)
15.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 12.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.3% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 50.22% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 83.33% | 53.83% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 34.75% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 58.22% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 88.89% | 46.67% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55.56% | 33.11% | 18 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
12.33%
Geografia (R)
21.3%
Język angielski (P)
50.22%
Język angielski (R)
34.75%
Język polski (P)
58.22%
Matematyka (P)
33.11%
Matematyka (R)
5.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 74.07% | 55.41% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 53.52% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.44% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.59% | 50.44% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.3% | 58.44% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 36.44% | 27 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.67% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 8.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
32%
Język angielski (P)
55.41%
Język angielski (R)
63.44%
Język polski (P)
50.44%
Matematyka (P)
36.44%
Matematyka (R)
4.67%
WOS (R)
8.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.36% | 12 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65.73% | 11 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 75% | 37% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 46.75% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.06% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 42.29% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 40% | 24.53% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
70.36%
Język angielski (R)
54%
Język niemiecki (P)
37%
Język polski (P)
65.06%
Matematyka (P)
24.53%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.17% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 76% | 51.62% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.11% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 46.86% | 28 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 42.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 48.15% | 32.18% | 28 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.43% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
27.17%
Język angielski (P)
51.62%
Język angielski (R)
39.11%
Język polski (P)
46.86%
Język polski (R)
42.67%
Matematyka (P)
32.18%
Matematyka (R)
3.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 73.08% | 49.31% | 26 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 74.07% | 32.33% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 51.85% | 32.63% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
12%
Język angielski (P)
49.31%
Język polski (P)
32.33%
Matematyka (P)
32.63%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony