Wyniki matur Technikum nr 4 Ruda Śląska
Ocena: 2.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 73.69% | 42 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.44% | 70.44% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.25% | 40 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.87% | 52.79% | 42 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.44% | 61.98% | 40 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.92% | 45% | 42 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
73.69%
Język angielski (R)
50.25%
Język polski (P)
52.79%
Matematyka (P)
45%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 71.7% | 38 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.03% | 38 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.5% | 35 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 48.95% | 38 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 51.95% | 38 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.21% | 52.86% | 38 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
28%
Język angielski (P)
71.7%
Język angielski (R)
49.5%
Język polski (P)
48.95%
Język polski (R)
30%
Matematyka (P)
52.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 76.63% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.88% | 69.13% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.24% | 29 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.88% | 54.88% | 34 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.73% | 33 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.38% | 49.88% | 34 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
17.5%
Fizyka (R)
6.33%
Geografia (R)
32%
Język angielski (P)
76.63%
Język angielski (R)
48.24%
Język polski (P)
54.88%
Matematyka (P)
49.88%
Matematyka (R)
7.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.73% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.65% | 74.35% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.17% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.22% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.3% | 58.48% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.65% | 59.74% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.96% | 47% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
38.73%
Język angielski (P)
74.35%
Język angielski (R)
52.22%
Język polski (P)
58.48%
Matematyka (P)
47%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.97% | 33 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 31.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.16% | 70.26% | 62 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.12% | 33 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 34% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.13% | 40.73% | 63 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.71% | 47.95% | 63 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
8%
Geografia (R)
34.97%
Historia (R)
31.33%
Język angielski (P)
70.26%
Język angielski (R)
60.12%
Język niemiecki (P)
34%
Język polski (P)
40.73%
Język polski (R)
53%
Matematyka (P)
47.95%
Matematyka (R)
22.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.44% | 67.07% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60% | 25 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 34% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 45.41% | 49 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60.42% | 41.31% | 48 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.25% | 8 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 8.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
9%
Geografia (R)
19%
Język angielski (P)
67.07%
Język angielski (R)
60%
Język niemiecki (P)
34%
Język polski (P)
45.41%
Matematyka (P)
41.31%
Matematyka (R)
16.25%
WOS (R)
8.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony