Wyniki matur - Technikum nr 4 Tarnów
Ocena: 1.73 (11 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.22% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.71% | 17 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.36% | 22 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.09% | 81.57% | 158 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.36% | 75.69% | 157 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.2% | 133 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.27% | 59.89% | 157 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.36% | 66.92% | 157 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 47.7% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.9% | 64.94% | 157 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 24.8% | 87 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Fizyka (R)
10.22%
Geografia (R)
35.71%
Informatyka (R)
28.36%
Język angielski (P)
81.57%
Język angielski (R)
69.2%
Język polski (P)
59.89%
Język polski (R)
47.7%
Matematyka (P)
64.94%
Matematyka (R)
24.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.45% | 29 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 35 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.91% | 82.54% | 191 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.95% | 77.13% | 191 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.85% | 155 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.72% | 53.21% | 191 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.65% | 191 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34.07% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.72% | 73.35% | 191 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.91% | 116 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
30%
Geografia (R)
32.45%
Informatyka (R)
40%
Język angielski (P)
82.54%
Język angielski (R)
64.85%
Język polski (P)
53.21%
Język polski (R)
34.07%
Matematyka (P)
73.35%
Matematyka (R)
20.91%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 26.86% | 7 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 36.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 47% | 11 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 3 |
| historia muzyki | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 2 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 72% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 37.45% | 22 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 87.11% | 157 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.36% | 75.94% | 157 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.74% | 121 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 63% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 66.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.33% | 160 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.38% | 160 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.13% | 76.64% | 160 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.8% | 121 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 47% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
26.86%
Chemia (R)
36.5%
Fizyka (R)
17.33%
Geografia (R)
47%
Historia (R)
28%
Historia muzyki (R)
35%
Historia sztuki (R)
72%
Informatyka (R)
37.45%
Język angielski (P)
87.11%
Język angielski (R)
65.74%
Język niemiecki (P)
63%
Język polski (P)
65.33%
Język polski (R)
17%
Matematyka (P)
76.64%
Matematyka (R)
27.8%
WOS (R)
47%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.4% | 15 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40.22% | 9 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 29.33% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.16% | 19 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 90.5% | 116 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.28% | 116 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 72.18% | 88 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.69% | 117 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 70.06% | 117 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 42.75% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.29% | 76.32% | 117 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.22% | 83 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
18.4%
Geografia (R)
40.22%
Historia (R)
29.33%
Informatyka (R)
31.16%
Język angielski (P)
90.5%
Język angielski (R)
72.18%
Język polski (P)
60.69%
Język polski (R)
42.75%
Matematyka (P)
76.32%
Matematyka (R)
26.22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 34.4% | 25 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.6% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.13% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 83.56% | 174 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.51% | 126 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.06% | 175 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 72.6% | 5 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 75% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.71% | 74.87% | 175 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.78% | 127 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 27.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
34.4%
Geografia (R)
29.6%
Historia (R)
30%
Informatyka (R)
26.13%
Język angielski (P)
83.56%
Język angielski (R)
62.51%
Język polski (P)
60.06%
Język polski (R)
72.6%
Język rosyjski (R)
75%
Matematyka (P)
74.87%
Matematyka (R)
23.78%
WOS (R)
27.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 18.67% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 48.18% | 11 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 76% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 39.33% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 39.5% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 84.17% | 168 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.21% | 121 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.28% | 168 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 39.46% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.64% | 69.79% | 168 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 25.1% | 113 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Filozofia (R)
18.67%
Fizyka (R)
48.18%
Geografia (R)
76%
Historia (R)
39.33%
Informatyka (R)
39.5%
Język angielski (P)
84.17%
Język angielski (R)
67.21%
Język polski (P)
56.28%
Język polski (R)
39.46%
Matematyka (P)
69.79%
Matematyka (R)
25.1%
WOS (R)
18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony