Wyniki matur - Technikum nr 4 Wałbrzych
Ocena: 5.00 (4 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 68.67% | 33 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.21% | 33 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.52% | 29 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.94% | 54.06% | 33 |
| język polski | ustny | podstawowy | 87.88% | 53.58% | 33 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.7% | 44.61% | 33 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
22.5%
Język angielski (P)
68.67%
Język angielski (R)
48.52%
Język polski (P)
54.06%
Matematyka (P)
44.61%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80.95% | 62.17% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.45% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.5% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.57% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.24% | 57.43% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.95% | 48.52% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
62.17%
Język angielski (R)
41.5%
Język polski (P)
62.57%
Matematyka (P)
48.52%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 63.32% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 89.29% | 62.89% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.38% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.76% | 45.97% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.55% | 56.31% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.41% | 45.24% | 29 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
63.32%
Język angielski (R)
60.38%
Język polski (P)
45.97%
Matematyka (P)
45.24%
Matematyka (R)
16%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.91% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.95% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.5% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 58% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 58.56% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61% | 23 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.91% | 41.96% | 25 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
70.91%
Język angielski (R)
50.5%
Język niemiecki (P)
58%
Język polski (P)
58.56%
Język polski (R)
36%
Matematyka (P)
41.96%
Matematyka (R)
11.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.58% | 58.89% | 38 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 34.15% | 26 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 33.33% | 27.33% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 16.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.68% | 50.5% | 42 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 46.33% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 41.46% | 31.24% | 41 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Historia (R)
18%
Język angielski (P)
58.89%
Język angielski (R)
34.15%
Język niemiecki (P)
27.33%
Język niemiecki (R)
16.67%
Język polski (P)
50.5%
Język polski (R)
46.33%
Matematyka (P)
31.24%
Matematyka (R)
3%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 12.1% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16.17% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.38% | 54.38% | 52 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 30.61% | 33 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 60% | 35.2% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 31.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 73.68% | 38.21% | 57 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52.63% | 30.72% | 57 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 12.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
12.1%
Geografia (R)
16.17%
Historia (R)
22.67%
Język angielski (P)
54.38%
Język angielski (R)
30.61%
Język niemiecki (P)
35.2%
Język niemiecki (R)
31.2%
Język polski (P)
38.21%
Matematyka (P)
30.72%
WOS (R)
12.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony