Wyniki matur Technikum nr 4 Włocławek
Ocena: 1.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 29.57% | 7 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.38% | 16 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.06% | 34 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 30.86% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.9% | 80.58% | 145 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 81.2% | 144 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70.83% | 100 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.9% | 62.59% | 145 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.3% | 62.29% | 144 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.1% | 70.03% | 145 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.69% | 104 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
29.57%
Fizyka (R)
29.38%
Geografia (R)
38.06%
Informatyka (R)
30.86%
Język angielski (P)
80.58%
Język angielski (R)
70.83%
Język polski (P)
62.59%
Matematyka (P)
70.03%
Matematyka (R)
29.69%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 42.2% | 5 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.07% | 15 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.08% | 51 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 24.5% | 28 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.39% | 81.55% | 124 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.95% | 124 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 73.55% | 86 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.39% | 55.9% | 124 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.39% | 59.42% | 124 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.19% | 78.02% | 124 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.04% | 95 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
42.2%
Fizyka (R)
28.07%
Geografia (R)
35.08%
Informatyka (R)
24.5%
Język angielski (P)
81.55%
Język angielski (R)
73.55%
Język polski (P)
55.9%
Język polski (R)
54%
Matematyka (P)
78.02%
Matematyka (R)
20.04%
WOS (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 11 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.64% | 42 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.75% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.51% | 80.44% | 134 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.25% | 74.95% | 134 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.21% | 94 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 1 |
| język kaszubski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.25% | 59.41% | 134 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.41% | 134 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.28% | 67.43% | 134 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.68% | 76 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 51.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
22%
Fizyka (R)
14%
Geografia (R)
42.64%
Informatyka (R)
15.75%
Język angielski (P)
80.44%
Język angielski (R)
62.21%
Język hiszpański (R)
37%
Język kaszubski (R)
0%
Język niemiecki (R)
13%
Język polski (P)
59.41%
Język polski (R)
33%
Matematyka (P)
67.43%
Matematyka (R)
16.68%
WOS (R)
51.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 39.5% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.18% | 11 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.73% | 22 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 43.25% | 8 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 32.1% | 41 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 85.08% | 146 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.63% | 77.71% | 146 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 72.19% | 107 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.63% | 60.45% | 146 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.44% | 146 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 36.83% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.26% | 67.18% | 146 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.45% | 103 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 49% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
39.5%
Fizyka (R)
14.18%
Geografia (R)
38.73%
Historia (R)
43.25%
Informatyka (R)
32.1%
Język angielski (P)
85.08%
Język angielski (R)
72.19%
Język polski (P)
60.45%
Język polski (R)
36.83%
Matematyka (P)
67.18%
Matematyka (R)
16.45%
WOS (R)
49%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.28% | 32 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 43.59% | 39 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 31.56% | 9 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 34.12% | 34 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.89% | 85.44% | 180 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.03% | 146 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.44% | 55.64% | 180 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 47.44% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.11% | 67.63% | 180 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.63% | 131 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
19.28%
Geografia (R)
43.59%
Historia (R)
31.56%
Informatyka (R)
34.12%
Język angielski (P)
85.44%
Język angielski (R)
68.03%
Język polski (P)
55.64%
Język polski (R)
47.44%
Matematyka (P)
67.63%
Matematyka (R)
18.63%
WOS (R)
19%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.85% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 36.83% | 41 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.83% | 84.01% | 138 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70.46% | 99 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 53% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.03% | 48.99% | 142 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.55% | 67.18% | 142 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.21% | 117 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
29.85%
Geografia (R)
27.5%
Informatyka (R)
36.83%
Język angielski (P)
84.01%
Język angielski (R)
70.46%
Język niemiecki (P)
53%
Język polski (P)
48.99%
Język polski (R)
37%
Matematyka (P)
67.18%
Matematyka (R)
21.21%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony