Wyniki matur - Technikum nr 4 Zabrze
Ocena: 1.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.86% | 62.7% | 73 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 87.14% | 64.52% | 71 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.24% | 37 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.92% | 44.01% | 74 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.37% | 55.97% | 71 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.75% | 37.68% | 74 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
62.7%
Język angielski (R)
53.24%
Język polski (P)
44.01%
Matematyka (P)
37.68%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 2 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.42% | 66.7% | 77 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.21% | 60.06% | 77 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.79% | 43 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.74% | 47.44% | 78 |
| język polski | ustny | podstawowy | 92.31% | 53.96% | 78 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 30.83% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.69% | 35.05% | 78 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 20.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
23.33%
Geografia (R)
19%
Historia (R)
14%
Historia sztuki (R)
5%
Język angielski (P)
66.7%
Język angielski (R)
42.79%
Język niemiecki (R)
12%
Język polski (P)
47.44%
Język polski (R)
30.83%
Matematyka (P)
35.05%
Matematyka (R)
12%
WOS (R)
20.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.37% | 66.84% | 73 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.73% | 63.92% | 72 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.55% | 47 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.92% | 46.64% | 73 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.37% | 54.54% | 71 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.24% | 47.49% | 73 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
66.84%
Język angielski (R)
40.55%
Język polski (P)
46.64%
Matematyka (P)
47.49%
Matematyka (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.97% | 65.85% | 68 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.97% | 63.21% | 66 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.49% | 55 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 26.67% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 50% | 20% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.78% | 72 |
| język polski | ustny | podstawowy | 89.86% | 44.56% | 70 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 67.18% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.81% | 45.14% | 72 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.77% | 14 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 12.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
13.8%
Język angielski (P)
65.85%
Język angielski (R)
43.49%
Język niemiecki (P)
26.67%
Język polski (P)
60.78%
Język polski (R)
67.18%
Matematyka (P)
45.14%
Matematyka (R)
4.77%
WOS (R)
12.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.1% | 59.26% | 84 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 33.11% | 56 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 25% | 25.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.36% | 43.14% | 88 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 25.88% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 53.41% | 37.32% | 88 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.05% | 21 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
17%
Geografia (R)
45%
Historia (R)
34%
Język angielski (P)
59.26%
Język angielski (R)
33.11%
Język niemiecki (P)
25.5%
Język polski (P)
43.14%
Język polski (R)
25.88%
Matematyka (P)
37.32%
Matematyka (R)
5.05%
WOS (R)
15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 10.6% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.5% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 76.24% | 58.26% | 101 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.38% | 48 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 25% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.44% | 54.29% | 103 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 19.13% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 49.51% | 37.33% | 103 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.27% | 30 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 4.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
10.6%
Geografia (R)
19.5%
Historia (R)
11%
Język angielski (P)
58.26%
Język angielski (R)
40.38%
Język niemiecki (P)
25%
Język niemiecki (R)
26%
Język polski (P)
54.29%
Język polski (R)
19.13%
Matematyka (P)
37.33%
Matematyka (R)
7.27%
WOS (R)
4.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony