Wyniki matur - Technikum nr 4 Żary
Ocena: 2.09 (110 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.17% | 23 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.14% | 77.03% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 87.97% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 72.83% | 23 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 54.29% | 7 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 58.71% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 49.24% | 42 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.76% | 42 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.9% | 34.52% | 42 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
30.17%
Język angielski (P)
77.03%
Język angielski (R)
72.83%
Język niemiecki (P)
54.29%
Język polski (P)
49.24%
Matematyka (P)
34.52%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.8% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 73.68% | 61.05% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.32% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.57% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 51.65% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.39% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52.17% | 35.04% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
8.4%
Geografia (R)
24.8%
Język angielski (P)
61.05%
Język angielski (R)
68.57%
Język polski (P)
51.65%
Matematyka (P)
35.04%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.67% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.5% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 78% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.55% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.38% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 85.71% | 38.71% | 7 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 85.71% | 46.71% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 57.42% | 36 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.61% | 36 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 5.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.67% | 50.78% | 36 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
12.67%
Geografia (R)
28.5%
Język angielski (P)
78%
Język angielski (R)
66.38%
Język niemiecki (P)
38.71%
Język polski (P)
57.42%
Język polski (R)
5.5%
Matematyka (P)
50.78%
Matematyka (R)
4.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.29% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 77% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.69% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.5% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 45.67% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 51.17% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.36% | 22 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.82% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.27% | 49.73% | 22 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
38.29%
Język angielski (P)
77%
Język angielski (R)
60.5%
Język niemiecki (P)
45.67%
Język polski (P)
60.36%
Matematyka (P)
49.73%
Matematyka (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40.36% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 77.75% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.4% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 62.67% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.97% | 46.61% | 33 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.73% | 41.36% | 33 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.89% | 9 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 28.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
12.5%
Geografia (R)
40.36%
Język angielski (P)
77.75%
Język angielski (R)
56.4%
Język niemiecki (P)
62.67%
Język niemiecki (R)
32%
Język polski (P)
46.61%
Matematyka (P)
41.36%
Matematyka (R)
4.89%
WOS (R)
28.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.83% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.7% | 20 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.43% | 63.94% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 74.33% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 43.33% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 75.61% | 35.93% | 41 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 56.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75.61% | 45.29% | 41 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.2% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
20.83%
Geografia (R)
25.7%
Historia (R)
21%
Język angielski (P)
63.94%
Język angielski (R)
74.33%
Język niemiecki (P)
43.33%
Język polski (P)
35.93%
Język polski (R)
56.5%
Matematyka (P)
45.29%
Matematyka (R)
13.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony