Wyniki matur Technikum nr 4 Zawiercie
Ocena: 1.80 (5 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.59% | 77.65% | 84 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.87% | 83 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.39% | 66 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.18% | 52.19% | 84 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.81% | 83 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.75% | 56.33% | 84 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.86% | 29 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Fizyka (R)
17%
Informatyka (R)
17.5%
Język angielski (P)
77.65%
Język angielski (R)
64.39%
Język polski (P)
52.19%
Język polski (R)
26.67%
Matematyka (P)
56.33%
Matematyka (R)
13.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 30.75% | 4 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.71% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 49% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 44.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.88% | 80.77% | 66 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 81% | 65 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.53% | 58 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 52.85% | 66 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.75% | 65 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 31.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.88% | 62.33% | 66 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.75% | 32 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
30.75%
Chemia (R)
2%
Fizyka (R)
18.71%
Geografia (R)
49%
Informatyka (R)
44.75%
Język angielski (P)
80.77%
Język angielski (R)
59.53%
Język polski (P)
52.85%
Język polski (R)
31.5%
Matematyka (P)
62.33%
Matematyka (R)
15.75%
WOS (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 30.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 80.55% | 60 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.07% | 60 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.47% | 53 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.12% | 60 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 74.81% | 60 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.67% | 66.77% | 60 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.13% | 32 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Informatyka (R)
30.67%
Język angielski (P)
80.55%
Język angielski (R)
60.47%
Język polski (P)
71.12%
Matematyka (P)
66.77%
Matematyka (R)
15.13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.88% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.67% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 80.7% | 69 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.67% | 69 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.74% | 61 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 53% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 68.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.59% | 56.24% | 71 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.27% | 71 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 42.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.32% | 61.08% | 71 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.07% | 30 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
16.88%
Geografia (R)
39.67%
Historia (R)
22%
Informatyka (R)
26.67%
Język angielski (P)
80.7%
Język angielski (R)
59.74%
Język niemiecki (P)
53%
Język polski (P)
56.24%
Język polski (R)
42.25%
Matematyka (P)
61.08%
Matematyka (R)
21.07%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 9 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 46.5% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 83.83% | 59 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.53% | 49 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 36% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.33% | 52.2% | 60 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.67% | 58.67% | 60 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.33% | 30 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
15%
Historia (R)
8%
Informatyka (R)
46.5%
Język angielski (P)
83.83%
Język angielski (R)
58.53%
Język niemiecki (P)
36%
Język polski (P)
52.2%
Język polski (R)
44%
Matematyka (P)
58.67%
Matematyka (R)
16.33%
WOS (R)
17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.5% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.2% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 76.07% | 57 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.21% | 39 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.38% | 49.37% | 58 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.03% | 53.98% | 58 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.89% | 27 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
6.5%
Geografia (R)
20.5%
Historia (R)
26%
Informatyka (R)
22.2%
Język angielski (P)
76.07%
Język angielski (R)
62.21%
Język polski (P)
49.37%
Język polski (R)
24%
Matematyka (P)
53.98%
Matematyka (R)
8.89%
WOS (R)
23%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony