Wyniki matur Technikum nr 4 Żywiec
Ocena: 1.36 (11 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 41% | 6 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 56.1% | 20 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.18% | 40 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.22% | 18 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.21% | 77.76% | 126 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.21% | 77.22% | 126 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.39% | 79 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.83% | 57.96% | 126 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.03% | 63.22% | 126 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 38.86% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.68% | 56.11% | 126 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.21% | 29 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
41%
Chemia (R)
56.1%
Geografia (R)
31.18%
Informatyka (R)
19.22%
Język angielski (P)
77.76%
Język angielski (R)
61.39%
Język polski (P)
57.96%
Język polski (R)
38.86%
Matematyka (P)
56.11%
Matematyka (R)
18.21%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 33.6% | 5 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 57% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.09% | 24 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 34.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.87% | 69.92% | 79 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.59% | 65.21% | 78 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.1% | 41 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.72% | 58.77% | 79 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.59% | 60.15% | 78 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.62% | 51.67% | 79 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.44% | 9 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
33.6%
Chemia (R)
57%
Geografia (R)
33.09%
Informatyka (R)
34.67%
Język angielski (P)
69.92%
Język angielski (R)
45.1%
Język polski (P)
58.77%
Język polski (R)
37.33%
Matematyka (P)
51.67%
Matematyka (R)
10.44%
WOS (R)
27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.4% | 5 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 37.33% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40.79% | 19 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 41.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.1% | 74.26% | 77 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.7% | 72.42% | 77 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.87% | 46 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.7% | 77 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.1% | 63.25% | 77 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37.44% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.01% | 59.43% | 77 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.91% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
27.4%
Chemia (R)
37.33%
Geografia (R)
40.79%
Informatyka (R)
41.2%
Język angielski (P)
74.26%
Język angielski (R)
57.87%
Język polski (P)
64.7%
Język polski (R)
37.44%
Matematyka (P)
59.43%
Matematyka (R)
16.91%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 38.6% | 5 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 24.73% | 11 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 47.33% | 15 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 31.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.15% | 80.11% | 55 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.15% | 74.93% | 54 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.76% | 34 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.18% | 65.39% | 56 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.18% | 60.82% | 56 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.91% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.18% | 59.09% | 56 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.56% | 9 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
38.6%
Chemia (R)
24.73%
Geografia (R)
47.33%
Historia (R)
31.5%
Język angielski (P)
80.11%
Język angielski (R)
56.76%
Język polski (P)
65.39%
Język polski (R)
41.91%
Matematyka (P)
59.09%
Matematyka (R)
15.56%
WOS (R)
23%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.25% | 4 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 38.06% | 17 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.04% | 27 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 17.6% | 10 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 12.67% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.3% | 69.87% | 108 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.25% | 55 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 42% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.58% | 47.44% | 109 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.14% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.48% | 45.7% | 109 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.91% | 22 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 11.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
24.25%
Chemia (R)
38.06%
Filozofia (R)
10%
Fizyka (R)
18%
Geografia (R)
35.04%
Historia (R)
17.6%
Historia sztuki (R)
12.67%
Informatyka (R)
8%
Język angielski (P)
69.87%
Język angielski (R)
52.25%
Język niemiecki (P)
42%
Język polski (P)
47.44%
Język polski (R)
41.14%
Matematyka (P)
45.7%
Matematyka (R)
9.91%
WOS (R)
11.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 31.2% | 10 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 30.09% | 23 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.5% | 26 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 43% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.85% | 62.61% | 99 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.79% | 29 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.94% | 58.16% | 99 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 48.44% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.78% | 51.2% | 99 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.55% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
31.2%
Chemia (R)
30.09%
Geografia (R)
29.5%
Historia (R)
43%
Informatyka (R)
21%
Język angielski (P)
62.61%
Język angielski (R)
57.79%
Język polski (P)
58.16%
Język polski (R)
48.44%
Matematyka (P)
51.2%
Matematyka (R)
17.55%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony