Wyniki matur - Technikum nr 5 Głogów
Ocena: 4.20 (5 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.96% | 62% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.26% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 34.3% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 56.52% | 33% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 43.78% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52.17% | 35.57% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
62%
Język angielski (R)
34.3%
Język polski (P)
33%
Matematyka (P)
35.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.67% | 71.17% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.67% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.65% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.32% | 46.66% | 32 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 49.53% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.87% | 50.63% | 32 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Historia (R)
32%
Język angielski (P)
71.17%
Język angielski (R)
50.65%
Język polski (P)
46.66%
Matematyka (P)
50.63%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.55% | 75.21% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.97% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 37.41% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.1% | 63.21% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 50.03% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.1% | 58.07% | 29 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.22% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
75.21%
Język angielski (R)
37.41%
Język polski (P)
63.21%
Matematyka (P)
58.07%
Matematyka (R)
4.22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.33% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.87% | 71.28% | 39 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.31% | 65.03% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.05% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.2% | 40 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 53.83% | 40 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.5% | 44.25% | 40 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.29% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
27.33%
Fizyka (R)
5%
Geografia (R)
31%
Historia (R)
20%
Język angielski (P)
71.28%
Język angielski (R)
43.05%
Język polski (P)
56.2%
Język polski (R)
44.5%
Matematyka (P)
44.25%
Matematyka (R)
12.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.42% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.55% | 65.94% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 37.2% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 33.33% | 32% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 47.23% | 35 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 41.18% | 32.49% | 35 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
29.42%
Język angielski (P)
65.94%
Język angielski (R)
37.2%
Język niemiecki (P)
32%
Język polski (P)
47.23%
Matematyka (P)
32.49%
Matematyka (R)
2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 70.67% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.14% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 63.64% | 34.73% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 78.95% | 37.84% | 38 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.68% | 39.55% | 38 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.25% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
20.67%
Język angielski (P)
70.67%
Język angielski (R)
53.14%
Język niemiecki (P)
34.73%
Język polski (P)
37.84%
Matematyka (P)
39.55%
Matematyka (R)
3.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony