Wyniki matur Technikum nr 5 Piła
Ocena: 3.77 (118 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 14.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 78.38% | 55.68% | 37 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.59% | 59.54% | 37 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.49% | 49.78% | 37 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 51.81% | 37 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 40.54% | 29.46% | 37 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
14.33%
Język angielski (P)
55.68%
Język angielski (R)
48%
Język polski (P)
49.78%
Matematyka (P)
29.46%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.43% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.46% | 66.23% | 52 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.12% | 52 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.24% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.45% | 52.19% | 53 |
| język polski | ustny | podstawowy | 90.57% | 54.43% | 53 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 58.49% | 35.43% | 53 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
23.43%
Geografia (R)
27.5%
Język angielski (P)
66.23%
Język angielski (R)
54.24%
Język polski (P)
52.19%
Matematyka (P)
35.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 67.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.3% | 67.33% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.96% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.76% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 54.85% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.52% | 27 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 19.25% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 59.26% | 35.96% | 27 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
21%
Historia (R)
67.5%
Język angielski (P)
67.33%
Język angielski (R)
40.76%
Język polski (P)
54.85%
Język polski (R)
19.25%
Matematyka (P)
35.96%
Matematyka (R)
0%
WOS (R)
31%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.78% | 9 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 8.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.57% | 14 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.43% | 72.63% | 57 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.43% | 69.75% | 56 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.94% | 31 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 29% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 50% | 21.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.28% | 64.36% | 59 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.47% | 58 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 42.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.59% | 44.51% | 59 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
24.78%
Chemia (R)
8.5%
Geografia (R)
42.57%
Historia (R)
22%
Język angielski (P)
72.63%
Język angielski (R)
57.94%
Język niemiecki (P)
29%
Język polski (P)
64.36%
Język polski (R)
42.8%
Matematyka (P)
44.51%
Matematyka (R)
14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.8% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.67% | 24 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.54% | 49.72% | 65 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.2% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 45.33% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.55% | 48.27% | 71 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 65.38% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 67.61% | 38.56% | 71 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
23.8%
Geografia (R)
22.67%
Język angielski (P)
49.72%
Język angielski (R)
52.2%
Język niemiecki (P)
45.33%
Język polski (P)
48.27%
Język polski (R)
65.38%
Matematyka (P)
38.56%
Matematyka (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13.83% | 6 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 11.56% | 9 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.1% | 54.52% | 62 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.4% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.4% | 63 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 42.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 49.21% | 33.4% | 63 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
13.83%
Chemia (R)
3.67%
Geografia (R)
11.56%
Historia (R)
19%
Język angielski (P)
54.52%
Język angielski (R)
49.4%
Język polski (P)
60.4%
Język polski (R)
42.5%
Matematyka (P)
33.4%
Matematyka (R)
2.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony