Wyniki matur - Technikum nr 5 Siedlce
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25.17% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.83% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.16% | 71.13% | 62 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.39% | 76.87% | 62 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.39% | 54 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.38% | 54.42% | 65 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 53.03% | 65 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 36.3% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.08% | 51.02% | 65 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.88% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
25.17%
Geografia (R)
37.83%
Język angielski (P)
71.13%
Język angielski (R)
55.39%
Język polski (P)
54.42%
Język polski (R)
36.3%
Matematyka (P)
51.02%
Matematyka (R)
23.88%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96% | 73.64% | 25 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.67% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88% | 45.76% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.64% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88% | 57.04% | 25 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
73.64%
Język angielski (R)
60.67%
Język polski (P)
45.76%
Matematyka (P)
57.04%
Matematyka (R)
13.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.67% | 6 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 56.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 15.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 45.33% | 6 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 42.83% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.33% | 58.83% | 6 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
56.67%
Język angielski (R)
15.4%
Język polski (P)
45.33%
Matematyka (P)
58.83%
Matematyka (R)
0%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.82% | 51.82% | 11 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 50.27% | 11 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 30.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 49.36% | 11 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 44.73% | 11 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 2.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.64% | 36.45% | 11 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
20%
Język angielski (P)
51.82%
Język angielski (R)
30.5%
Język polski (P)
49.36%
Język polski (R)
2.67%
Matematyka (P)
36.45%
Matematyka (R)
5.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 58.3% | 38% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.3% | 43.5% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 58.3% | 34.58% | 12 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
10.33%
Język angielski (P)
38%
Język angielski (R)
66%
Język polski (P)
43.5%
Matematyka (P)
34.58%
Matematyka (R)
6.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2016
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 67% | 38.4% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 67% | 36.6% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 38% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 0% | 7% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 48.5% | 10 |
| język polski | ustny | podstawowy | 90% | 36.5% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 44.2% | 10 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.8% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2016
Fizyka (R)
15%
Język angielski (P)
38.4%
Język angielski (R)
28%
Język niemiecki (P)
38%
Język polski (P)
48.5%
Matematyka (P)
44.2%
Matematyka (R)
5.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony