Wyniki matur - Technikum nr 5 Suwałki
Ocena: 4.57 (96 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 49.11% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.44% | 57.83% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.33% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 44.83% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.06% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.22% | 38.56% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
49.11%
Język angielski (R)
44.33%
Język polski (P)
44.83%
Matematyka (P)
38.56%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.82% | 11 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 58.82% | 40.76% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 76.47% | 38.24% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 70.59% | 40.65% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 48% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.59% | 41.82% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
19.82%
Historia (R)
22%
Język angielski (P)
40.76%
Język angielski (R)
17.33%
Język polski (P)
40.65%
Matematyka (P)
41.82%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.56% | 9 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 57.29% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.12% | 53.18% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.21% | 49.42% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.89% | 19 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 48.71% | 7 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 60% | 2 |
| język rosyjski | ustny | podstawowy | 100% | 70% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 42.11% | 30% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
32.56%
Historia (R)
18%
Język angielski (P)
57.29%
Język angielski (R)
46%
Język polski (P)
49.42%
Język polski (R)
48.71%
Język rosyjski (P)
60%
Matematyka (P)
30%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 47.29% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 34.25% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.71% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.14% | 32.86% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
26%
Język angielski (P)
47.29%
Język angielski (R)
34.25%
Język polski (P)
63.71%
Matematyka (P)
32.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.67% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 64.86% | 7 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.71% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 42.71% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 42.86% | 43.14% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
25.67%
Historia (R)
7%
Język angielski (P)
64.86%
Język angielski (R)
39.71%
Język polski (P)
42.71%
Matematyka (P)
43.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony