Wyniki matur - Technikum nr 5 im. Jana Szczepanika Tarnów
Ocena: 3.67 (3 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25.5% | 14 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 16.2% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.06% | 36 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.58% | 75.62% | 113 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.12% | 74.65% | 113 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.12% | 81 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.92% | 114 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 83.12% | 114 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 49.32% | 28 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.7% | 48.68% | 114 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
25.5%
Chemia (R)
16.2%
Geografia (R)
26.06%
Język angielski (P)
75.62%
Język angielski (R)
65.12%
Język polski (P)
62.92%
Język polski (R)
49.32%
Matematyka (P)
48.68%
Matematyka (R)
18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.21% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.23% | 70.36% | 103 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 63.27% | 103 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.49% | 69 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.23% | 48.87% | 103 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 83.81% | 103 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 25.57% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 74.76% | 42.35% | 103 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
25.21%
Język angielski (P)
70.36%
Język angielski (R)
51.49%
Język polski (P)
48.87%
Język polski (R)
25.57%
Matematyka (P)
42.35%
Matematyka (R)
7.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.75% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.42% | 36 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 30.33% | 3 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.51% | 77.13% | 91 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.82% | 91 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.39% | 70 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.65% | 58.76% | 92 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 81.41% | 92 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44.67% | 15 |
| język włoski | pisemny | podstawowy | 100% | 92% | 1 |
| język włoski | ustny | podstawowy | 100% | 100% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.04% | 53.89% | 92 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.5% | 4 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 18.69% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
18.75%
Geografia (R)
32.42%
Historia (R)
30.33%
Historia sztuki (R)
23%
Język angielski (P)
77.13%
Język angielski (R)
54.39%
Język polski (P)
58.76%
Język polski (R)
44.67%
Język włoski (P)
92%
Matematyka (P)
53.89%
Matematyka (R)
5.5%
WOS (R)
18.69%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 46.67% | 27 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 1 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.63% | 79.04% | 73 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.26% | 68.38% | 73 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.12% | 49 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.7% | 73 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 77.27% | 73 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 49.29% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.04% | 54% | 73 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.09% | 11 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Chemia (R)
10%
Fizyka (R)
7%
Geografia (R)
46.67%
Historia (R)
26%
Historia sztuki (R)
20%
Język angielski (P)
79.04%
Język angielski (R)
54.12%
Język polski (P)
66.7%
Język polski (R)
49.29%
Matematyka (P)
54%
Matematyka (R)
7.09%
WOS (R)
38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 9.33% | 3 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 44.03% | 31 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 39.5% | 4 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.35% | 65.79% | 105 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.96% | 54 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 63% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.13% | 55.55% | 108 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 48.57% | 24 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.16% | 43.06% | 108 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.43% | 8 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 32.75% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Chemia (R)
9.33%
Filozofia (R)
34%
Geografia (R)
44.03%
Historia (R)
39.5%
Historia sztuki (R)
10%
Język angielski (P)
65.79%
Język angielski (R)
53.96%
Język niemiecki (P)
63%
Język polski (P)
55.55%
Język polski (R)
48.57%
Matematyka (P)
43.06%
Matematyka (R)
3.43%
WOS (R)
32.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.56% | 16 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 1 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 38.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.81% | 67.77% | 94 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.14% | 42 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 26% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.89% | 51.98% | 95 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 38.36% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.32% | 38.29% | 95 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.33% | 6 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
33.56%
Historia (R)
44%
Historia sztuki (R)
38.25%
Język angielski (P)
67.77%
Język angielski (R)
49.14%
Język niemiecki (P)
26%
Język polski (P)
51.98%
Język polski (R)
38.36%
Matematyka (P)
38.29%
Matematyka (R)
5.33%
WOS (R)
10%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony