Wyniki matur Technikum nr 5 Tarnowskie Góry
Ocena: 1.18 (102 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 76.47% | 55.06% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.24% | 57.12% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.33% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 53.35% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 88.24% | 61.76% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.59% | 46.82% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
55.06%
Język angielski (R)
41.33%
Język polski (P)
53.35%
Matematyka (P)
46.82%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13.5% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.96% | 68.21% | 24 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 86.96% | 62.13% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.83% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84% | 51.92% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 92% | 44.12% | 26 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 49.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76% | 39.77% | 26 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
13.5%
Chemia (R)
2%
Fizyka (R)
30%
Geografia (R)
23%
Język angielski (P)
68.21%
Język angielski (R)
51.83%
Język polski (P)
51.92%
Język polski (R)
49.5%
Matematyka (P)
39.77%
Matematyka (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40.75% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 23.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.94% | 75.18% | 34 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.94% | 72% | 33 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.28% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.94% | 63.76% | 34 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.94% | 57.03% | 33 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75.76% | 42.33% | 33 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
40.75%
Historia (R)
23.4%
Język angielski (P)
75.18%
Język angielski (R)
59.28%
Język polski (P)
63.76%
Język polski (R)
23.5%
Matematyka (P)
42.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.08% | 13 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.31% | 47.23% | 13 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 32.67% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 61% | 13 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.92% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.31% | 44.08% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
63.08%
Język angielski (R)
32.67%
Język polski (P)
61%
Matematyka (P)
44.08%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 1.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.57% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 78.57% | 42.21% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 64.29% | 38.71% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
1.8%
Język angielski (P)
68.57%
Język angielski (R)
59.2%
Język polski (P)
42.21%
Matematyka (P)
38.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.21% | 58.84% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 32.75% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 54% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 46.18% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 36.36% | 30.82% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
58.84%
Język angielski (R)
32.75%
Język niemiecki (P)
54%
Język niemiecki (R)
44%
Język polski (P)
46.18%
Matematyka (P)
30.82%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony