Wyniki matur - Technikum nr 5 Tychy
Ocena: 2.60 (42 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.53% | 73.72% | 69 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.06% | 75.93% | 68 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.2% | 64 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.06% | 50.96% | 69 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.53% | 64.97% | 68 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.53% | 41.88% | 69 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
73.72%
Język angielski (R)
52.2%
Język polski (P)
50.96%
Matematyka (P)
41.88%
Matematyka (R)
6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.85% | 63.94% | 67 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90.91% | 67.53% | 66 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.04% | 54 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.85% | 42.13% | 67 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.45% | 64.79% | 66 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.58% | 35.4% | 67 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.44% | 9 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 10.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
45%
Historia (R)
40%
Język angielski (P)
63.94%
Język angielski (R)
38.04%
Język niemiecki (R)
18%
Język polski (P)
42.13%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
35.4%
Matematyka (R)
10.44%
WOS (R)
10.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.84% | 70.27% | 88 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.67% | 68.88% | 86 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.15% | 72 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.51% | 54.9% | 88 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.67% | 68.31% | 86 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.4% | 46.68% | 88 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.14% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
70.27%
Język angielski (R)
43.15%
Język polski (P)
54.9%
Matematyka (P)
46.68%
Matematyka (R)
5.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.6% | 20 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.65% | 76.62% | 71 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.1% | 75.18% | 69 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.88% | 57 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.55% | 60.62% | 71 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 81.84% | 69 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.16% | 41.66% | 71 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
29.6%
Historia (R)
33%
Język angielski (P)
76.62%
Język angielski (R)
50.88%
Język polski (P)
60.62%
Język polski (R)
54%
Matematyka (P)
41.66%
Matematyka (R)
5.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.5% | 16 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.25% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.73% | 70.27% | 89 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.81% | 64 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 71% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.56% | 51.68% | 91 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70% | 41.38% | 91 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.55% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
28.5%
Historia (R)
26%
Informatyka (R)
13.25%
Język angielski (P)
70.27%
Język angielski (R)
40.81%
Język niemiecki (P)
71%
Język polski (P)
51.68%
Język polski (R)
46%
Matematyka (P)
41.38%
Matematyka (R)
5.55%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.25% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 19 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.1% | 66.07% | 87 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 37.64% | 44 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 37% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 79.78% | 40.24% | 90 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52.81% | 37.26% | 90 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.86% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
11.25%
Geografia (R)
26%
Historia (R)
24%
Informatyka (R)
18.5%
Język angielski (P)
66.07%
Język angielski (R)
37.64%
Język niemiecki (P)
37%
Język polski (P)
40.24%
Matematyka (P)
37.26%
Matematyka (R)
14.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony