Wyniki matur - Technikum nr 5 Wałbrzych
Ocena: 2.21 (42 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.8% | 5 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.6% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 25.27% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.21% | 74.51% | 123 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.21% | 67.96% | 123 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.36% | 90 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.68% | 49.24% | 125 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.12% | 58.24% | 123 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 15.85% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.92% | 42.85% | 125 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.76% | 50 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
16.8%
Fizyka (R)
4.6%
Geografia (R)
33%
Informatyka (R)
25.27%
Język angielski (P)
74.51%
Język angielski (R)
63.36%
Język polski (P)
49.24%
Język polski (R)
15.85%
Matematyka (P)
42.85%
Matematyka (R)
4.76%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.33% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.67% | 12 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.89% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.23% | 70.57% | 134 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.31% | 65.36% | 132 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.28% | 93 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.62% | 56.41% | 134 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.62% | 57.75% | 132 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 18.82% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.54% | 38.69% | 134 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 50 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
12.33%
Geografia (R)
31.67%
Informatyka (R)
12.89%
Język angielski (P)
70.57%
Język angielski (R)
53.28%
Język polski (P)
56.41%
Język polski (R)
18.82%
Matematyka (P)
38.69%
Matematyka (R)
4%
WOS (R)
23%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.29% | 17 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.67% | 15 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.95% | 19 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.29% | 82.25% | 120 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.02% | 66.38% | 118 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.6% | 88 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.48% | 58.12% | 122 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.96% | 56.66% | 122 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 21.1% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.11% | 49.51% | 121 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.95% | 57 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
14.29%
Geografia (R)
34.67%
Historia (R)
33%
Informatyka (R)
10.95%
Język angielski (P)
82.25%
Język angielski (R)
54.6%
Język polski (P)
58.12%
Język polski (R)
21.1%
Matematyka (P)
49.51%
Matematyka (R)
8.95%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 19.5% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.5% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.38% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 20.33% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 39.08% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.35% | 76.49% | 119 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 81.42% | 56.03% | 116 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.13% | 85 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 48% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 33.33% | 37.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.69% | 62.02% | 122 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.83% | 54.87% | 116 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 55.33% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.59% | 48.55% | 121 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.46% | 61 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Filozofia (R)
19.5%
Fizyka (R)
9.5%
Geografia (R)
41.38%
Historia (R)
20.33%
Informatyka (R)
39.08%
Język angielski (P)
76.49%
Język angielski (R)
63.13%
Język niemiecki (P)
48%
Język polski (P)
62.02%
Język polski (R)
55.33%
Matematyka (P)
48.55%
Matematyka (R)
8.46%
WOS (R)
23%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.08% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.92% | 12 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 6 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 3.5% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 30.53% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.24% | 71.57% | 139 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.24% | 95 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 33.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.77% | 54.16% | 142 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 51.45% | 38 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.72% | 42% | 142 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.25% | 69 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
11.08%
Geografia (R)
31.92%
Historia (R)
21%
Historia sztuki (R)
3.5%
Informatyka (R)
30.53%
Język angielski (P)
71.57%
Język angielski (R)
55.24%
Język niemiecki (P)
33.33%
Język polski (P)
54.16%
Język polski (R)
51.45%
Matematyka (P)
42%
Matematyka (R)
7.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.27% | 22 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.44% | 18 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.46% | 78.78% | 108 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.63% | 70 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 60% | 46.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.18% | 43.58% | 113 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 39.36% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75.89% | 43.3% | 112 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.03% | 60 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 11.29% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
12.27%
Informatyka (R)
22.44%
Język angielski (P)
78.78%
Język angielski (R)
58.63%
Język niemiecki (P)
46.4%
Język polski (P)
43.58%
Język polski (R)
39.36%
Matematyka (P)
43.3%
Matematyka (R)
7.03%
WOS (R)
11.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony