Wyniki matur Technikum nr 6 Przemyśl
Ocena: 4.77 (121 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 65.44% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.71% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 47.33% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 76.47% | 42.53% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.35% | 51.11% | 18 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
65.44%
Język angielski (R)
62%
Język polski (P)
47.33%
Matematyka (P)
51.11%
Matematyka (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 13.78% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 62.92% | 13 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.92% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 71.43% | 36.24% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 48.59% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 28.57% | 24.35% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
13.78%
Język angielski (P)
62.92%
Język polski (P)
36.24%
Matematyka (P)
24.35%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.1% | 10 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 62.22% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 61.17% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.33% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 35% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 30% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 73.68% | 41.32% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.74% | 47.37% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.68% | 42.11% | 19 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.2% | 5 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
20%
Geografia (R)
21.1%
Historia (R)
30%
Język angielski (P)
62.22%
Język angielski (R)
51.33%
Język niemiecki (P)
35%
Język polski (P)
41.32%
Matematyka (P)
42.11%
Matematyka (R)
5.2%
WOS (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.36% | 52.67% | 24 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 52.27% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 31.69% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 47.75% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 44.45% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.82% | 37.08% | 24 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.67% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 3.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
3.67%
Geografia (R)
10%
Historia (R)
29%
Język angielski (P)
52.67%
Język angielski (R)
31.69%
Język polski (P)
47.75%
Matematyka (P)
37.08%
Matematyka (R)
4.67%
WOS (R)
3.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16.31% | 13 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.48% | 67.14% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.5% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 82.35% | 39.18% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.11% | 42.87% | 39 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 34.21% | 30.36% | 39 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
16.31%
Historia (R)
12%
Język angielski (P)
67.14%
Język angielski (R)
41.5%
Język niemiecki (P)
39.18%
Język polski (P)
42.87%
Język polski (R)
48%
Matematyka (P)
30.36%
Matematyka (R)
23%
WOS (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 57.11% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 46.67% | 23.73% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 42.17% | 24 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 36.04% | 24 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
57.11%
Język angielski (R)
64%
Język niemiecki (P)
23.73%
Język polski (P)
42.17%
Język polski (R)
8%
Matematyka (P)
36.04%
Matematyka (R)
2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony