Wyniki matur Technikum nr 6 Tarnowskie Góry
Ocena: 3.53 (36 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.61% | 18 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.29% | 63.29% | 56 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.43% | 70.61% | 56 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.53% | 43 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.96% | 55.74% | 57 |
| język polski | ustny | podstawowy | 85.96% | 59.61% | 57 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.18% | 41.26% | 57 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
17.61%
Geografia (R)
28%
Język angielski (P)
63.29%
Język angielski (R)
43.53%
Język polski (P)
55.74%
Język polski (R)
29.6%
Matematyka (P)
41.26%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.6% | 5 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 74.09% | 43 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.47% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.11% | 28 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.62% | 58.88% | 43 |
| język polski | ustny | podstawowy | 90.48% | 56.74% | 43 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 76% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.1% | 52.79% | 43 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 4 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 15.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
20%
Geografia (R)
31.6%
Historia sztuki (R)
12%
Język angielski (P)
74.09%
Język angielski (R)
55.11%
Język niemiecki (R)
28%
Język polski (P)
58.88%
Język polski (R)
76%
Matematyka (P)
52.79%
Matematyka (R)
6%
WOS (R)
15.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.75% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40.2% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.3% | 77.78% | 54 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.15% | 80.09% | 54 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57% | 39 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.43% | 59.91% | 56 |
| język polski | ustny | podstawowy | 89.29% | 55.11% | 56 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.86% | 56.13% | 56 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
23.75%
Geografia (R)
40.2%
Język angielski (P)
77.78%
Język angielski (R)
57%
Język polski (P)
59.91%
Język polski (R)
17.33%
Matematyka (P)
56.13%
Matematyka (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.86% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.11% | 18 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.06% | 72.12% | 34 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.12% | 65% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.92% | 26 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.21% | 34 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.06% | 54.24% | 34 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.41% | 49.68% | 34 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
23.86%
Geografia (R)
38.11%
Historia (R)
24%
Język angielski (P)
72.12%
Język angielski (R)
52.92%
Język polski (P)
65.21%
Matematyka (P)
49.68%
WOS (R)
17.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.33% | 15 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.17% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.96% | 70.24% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.37% | 27 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 64% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92% | 59.7% | 50 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 61% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 62% | 40.84% | 50 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
21.33%
Chemia (R)
42%
Geografia (R)
33.17%
Język angielski (P)
70.24%
Język angielski (R)
52.37%
Język niemiecki (P)
64%
Język niemiecki (R)
20%
Język polski (P)
59.7%
Język polski (R)
61%
Matematyka (P)
40.84%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 10.3% | 20 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.69% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.38% | 64.07% | 58 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.17% | 29 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 83.33% | 34.67% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.81% | 47.08% | 64 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.45% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.31% | 42.5% | 64 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
10.3%
Geografia (R)
27.69%
Język angielski (P)
64.07%
Język angielski (R)
53.17%
Język niemiecki (P)
34.67%
Język niemiecki (R)
18%
Język polski (P)
47.08%
Język polski (R)
29.45%
Matematyka (P)
42.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony