Wyniki matur Technikum nr 7 Bielsko-Biała
Ocena: 2.13 (8 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.1% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.08% | 26 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.85% | 75.26% | 98 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.94% | 78.16% | 98 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.89% | 70 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.94% | 57.26% | 98 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.91% | 63.89% | 98 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 16.67% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.51% | 48.94% | 98 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.47% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
23.1%
Geografia (R)
25.08%
Język angielski (P)
75.26%
Język angielski (R)
63.89%
Język polski (P)
57.26%
Język polski (R)
16.67%
Matematyka (P)
48.94%
Matematyka (R)
11.47%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.27% | 15 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 3 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.16% | 69.66% | 104 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.04% | 73.36% | 102 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.1% | 69 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.14% | 55.26% | 103 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.04% | 62.96% | 103 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 27.07% | 15 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 97% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.43% | 44.62% | 103 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.87% | 15 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 25.71% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
18%
Geografia (R)
34.27%
Historia (R)
26%
Historia sztuki (R)
23%
Język angielski (P)
69.66%
Język angielski (R)
56.1%
Język polski (P)
55.26%
Język polski (R)
27.07%
Język rosyjski (R)
97%
Matematyka (P)
44.62%
Matematyka (R)
7.87%
WOS (R)
25.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15.8% | 5 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.37% | 19 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.51% | 76.7% | 91 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.8% | 68.48% | 91 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.3% | 67 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.91% | 62.25% | 92 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.78% | 92 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 16.91% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.39% | 54.21% | 92 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.95% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
15.8%
Fizyka (R)
11%
Geografia (R)
34.37%
Język angielski (P)
76.7%
Język angielski (R)
61.3%
Język polski (P)
62.25%
Język polski (R)
16.91%
Matematyka (P)
54.21%
Matematyka (R)
12.95%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.24% | 29 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 35.33% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.17% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 81.11% | 88 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.86% | 71.34% | 88 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.92% | 73 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.73% | 55.97% | 88 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.36% | 88 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 56.27% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.68% | 49.7% | 88 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.67% | 12 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Chemia (R)
5%
Fizyka (R)
20%
Geografia (R)
39.24%
Historia (R)
35.33%
Informatyka (R)
16.17%
Język angielski (P)
81.11%
Język angielski (R)
61.92%
Język niemiecki (R)
19%
Język polski (P)
55.97%
Język polski (R)
56.27%
Matematyka (P)
49.7%
Matematyka (R)
15.67%
WOS (R)
24%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.75% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.71% | 21 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.6% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.7% | 72% | 93 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.81% | 73 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 24% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.87% | 54.41% | 94 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 49.47% | 15 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 96% | 1 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 88% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.66% | 46.94% | 94 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.7% | 20 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Filozofia (R)
18%
Fizyka (R)
10.75%
Geografia (R)
25.71%
Informatyka (R)
23.6%
Język angielski (P)
72%
Język angielski (R)
49.81%
Język francuski (R)
34%
Język niemiecki (P)
24%
Język polski (P)
54.41%
Język polski (R)
49.47%
Język rosyjski (P)
96%
Język rosyjski (R)
88%
Matematyka (P)
46.94%
Matematyka (R)
12.7%
WOS (R)
13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 16.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 70.19% | 63 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.7% | 33 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.19% | 54.91% | 64 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 46.54% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.75% | 42.28% | 64 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.1% | 20 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
21%
Historia (R)
16.5%
Język angielski (P)
70.19%
Język angielski (R)
53.7%
Język polski (P)
54.91%
Język polski (R)
46.54%
Matematyka (P)
42.28%
Matematyka (R)
6.1%
WOS (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony