Wyniki matur Technikum nr 7 Gliwice
Ocena: 1.41 (81 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.59% | 67.54% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.59% | 65.42% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.21% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 45.29% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.67% | 42.62% | 30 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.33% | 44.06% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
67.54%
Język angielski (R)
60.21%
Język polski (P)
45.29%
Matematyka (P)
44.06%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 87% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 61.67% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 73.33% | 51.13% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.09% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 63.33% | 34.67% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 80% | 36.5% | 30 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 46.67% | 33.13% | 30 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
3%
Historia (R)
87%
Język angielski (P)
61.67%
Język angielski (R)
39.09%
Język polski (P)
34.67%
Matematyka (P)
33.13%
WOS (R)
25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 60.77% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 73.08% | 45.77% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.69% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.43% | 47.89% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 85.71% | 37.54% | 28 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 36.11% | 28 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
25.75%
Język angielski (P)
60.77%
Język angielski (R)
43.69%
Język polski (P)
47.89%
Matematyka (P)
36.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.77% | 72.06% | 31 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 77.42% | 52.71% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.27% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.88% | 50.63% | 32 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.75% | 43.41% | 32 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 44.44% | 32 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
34.67%
Język angielski (P)
72.06%
Język angielski (R)
58.27%
Język polski (P)
50.63%
Język polski (R)
44%
Matematyka (P)
44.44%
Matematyka (R)
5.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 64.67% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.25% | 8 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 44.67% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 53.21% | 19 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 2 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 96% | 1 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 86% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52.63% | 42.53% | 19 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.6% | 5 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 9.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
10%
Geografia (R)
26.5%
Język angielski (P)
64.67%
Język angielski (R)
57.25%
Język hiszpański (R)
16%
Język niemiecki (P)
44.67%
Język niemiecki (R)
24%
Język polski (P)
53.21%
Język polski (R)
28%
Język rosyjski (P)
96%
Język rosyjski (R)
86%
Matematyka (P)
42.53%
Matematyka (R)
7.6%
WOS (R)
9.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.84% | 66.04% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.47% | 30 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 60.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.82% | 45.62% | 55 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 32.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 47.27% | 33.45% | 55 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.78% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
15.67%
Geografia (R)
30.67%
Język angielski (P)
66.04%
Język angielski (R)
43.47%
Język niemiecki (P)
60.67%
Język polski (P)
45.62%
Język polski (R)
32.5%
Matematyka (P)
33.45%
Matematyka (R)
3.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony