Wyniki matur Technikum nr 7 im. mjr Hendryka Sucharskiego Gorzów Wielkopolski
Ocena: 3.12 (114 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.2% | 21 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.56% | 25 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 58.13% | 8 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 18 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.44% | 82.63% | 193 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.07% | 193 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 74.27% | 147 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.96% | 59.24% | 194 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.48% | 68.68% | 194 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.34% | 63.82% | 194 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 24.77% | 92 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Fizyka (R)
17.2%
Geografia (R)
29.56%
Historia (R)
58.13%
Informatyka (R)
22%
Język angielski (P)
82.63%
Język angielski (R)
74.27%
Język polski (P)
59.24%
Matematyka (P)
63.82%
Matematyka (R)
24.77%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 44.75% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 10 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.94% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.44% | 83.45% | 181 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 82.3% | 179 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.3% | 151 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.78% | 58.64% | 182 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.45% | 182 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.67% | 64.08% | 182 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 63 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 20.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
17.33%
Fizyka (R)
44.75%
Geografia (R)
30%
Historia (R)
38%
Informatyka (R)
20.94%
Język angielski (P)
83.45%
Język angielski (R)
61.3%
Język polski (P)
58.64%
Matematyka (P)
64.08%
Matematyka (R)
22%
WOS (R)
20.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 7 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.63% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.43% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 20.5% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.1% | 21 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 87.04% | 159 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 85.52% | 159 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.05% | 124 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.74% | 60.89% | 159 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 70.42% | 159 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 13.33% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.37% | 75.62% | 159 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.73% | 81 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
20%
Chemia (R)
11%
Fizyka (R)
17.63%
Geografia (R)
35.43%
Historia (R)
20.5%
Informatyka (R)
28.1%
Język angielski (P)
87.04%
Język angielski (R)
68.05%
Język polski (P)
60.89%
Język polski (R)
13.33%
Matematyka (P)
75.62%
Matematyka (R)
27.73%
WOS (R)
45%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.71% | 28 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.25% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.43% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 85.19% | 171 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.25% | 72.6% | 171 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.3% | 123 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 56% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 50.75% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 61.27% | 176 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.43% | 64.67% | 176 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 11 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 79% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.59% | 63.25% | 176 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.46% | 96 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Filozofia (R)
15%
Fizyka (R)
10.71%
Geografia (R)
41.25%
Historia (R)
32%
Informatyka (R)
29.43%
Język angielski (P)
85.19%
Język angielski (R)
61.3%
Język niemiecki (P)
56%
Język polski (P)
61.27%
Język polski (R)
37%
Język rosyjski (R)
79%
Matematyka (P)
63.25%
Matematyka (R)
14.46%
WOS (R)
16%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.23% | 39 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.35% | 17 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 28.67% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.64% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.84% | 83.05% | 139 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.46% | 119 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 68% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 44.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.6% | 55.6% | 143 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 47% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.71% | 60.61% | 143 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.16% | 76 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
17.23%
Geografia (R)
39.35%
Historia (R)
28.67%
Informatyka (R)
27.64%
Język angielski (P)
83.05%
Język angielski (R)
59.46%
Język hiszpański (R)
68%
Język niemiecki (P)
44.5%
Język polski (P)
55.6%
Język polski (R)
47%
Matematyka (P)
60.61%
Matematyka (R)
13.16%
WOS (R)
19%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 10.67% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.7% | 50 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.68% | 19 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 8 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.3% | 23 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.3% | 79.2% | 162 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.41% | 107 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 61% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 57% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.62% | 55.07% | 168 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 72.57% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.74% | 57.18% | 168 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.41% | 116 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 26.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
10.67%
Fizyka (R)
22.7%
Geografia (R)
19.68%
Historia (R)
29%
Informatyka (R)
13.3%
Język angielski (P)
79.2%
Język angielski (R)
60.41%
Język niemiecki (P)
61%
Język niemiecki (R)
57%
Język polski (P)
55.07%
Język polski (R)
72.57%
Matematyka (P)
57.18%
Matematyka (R)
12.41%
WOS (R)
26.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony