Wyniki matur Technikum nr 7 im. gen. Józefa Kustronia Nowy Sącz
Ocena: 3.64 (11 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 53.84% | 19 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 60.76% | 25 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 63.63% | 8 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 44.78% | 41 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 89.56% | 187 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 92.33% | 187 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 81.85% | 149 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.95% | 187 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 86.73% | 187 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 90% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 87.45% | 187 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 47.97% | 157 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Fizyka (R)
53.84%
Geografia (R)
60.76%
Historia (R)
63.63%
Informatyka (R)
44.78%
Język angielski (P)
89.56%
Język angielski (R)
81.85%
Język polski (P)
64.95%
Język polski (R)
90%
Matematyka (P)
87.45%
Matematyka (R)
47.97%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 49.09% | 23 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 66.4% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 50.67% | 33 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 90.37% | 160 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 92.45% | 160 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 78.68% | 117 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 73.97% | 160 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 83.45% | 160 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 88% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 88.78% | 160 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 36.8% | 135 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
49.09%
Historia (R)
66.4%
Informatyka (R)
50.67%
Język angielski (P)
90.37%
Język angielski (R)
78.68%
Język polski (P)
73.97%
Język polski (R)
88%
Matematyka (P)
88.78%
Matematyka (R)
36.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 58.45% | 11 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 62% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 60% | 3 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 74% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 37.71% | 48 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 93.74% | 170 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 94.09% | 170 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 80.94% | 141 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 75% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 73.98% | 170 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 83.94% | 170 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 13.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 92.29% | 170 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 53.8% | 153 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 47% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
58.45%
Geografia (R)
62%
Historia (R)
60%
Historia sztuki (R)
74%
Informatyka (R)
37.71%
Język angielski (P)
93.74%
Język angielski (R)
80.94%
Język niemiecki (R)
75%
Język polski (P)
73.98%
Język polski (R)
13.8%
Matematyka (P)
92.29%
Matematyka (R)
53.8%
WOS (R)
47%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 57.36% | 15 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 61.33% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 2 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 38.46% | 61 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94.57% | 181 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 88.08% | 181 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 81.04% | 163 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 98% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 75.4% | 181 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 83.08% | 181 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 70.91% | 11 |
| język włoski | pisemny | rozszerzony | - | 98% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 89.99% | 181 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 56.76% | 148 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 23.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
35%
Fizyka (R)
57.36%
Geografia (R)
61.33%
Historia (R)
40%
Historia sztuki (R)
18%
Informatyka (R)
38.46%
Język angielski (P)
94.57%
Język angielski (R)
81.04%
Język niemiecki (R)
98%
Język polski (P)
75.4%
Język polski (R)
70.91%
Język włoski (R)
98%
Matematyka (P)
89.99%
Matematyka (R)
56.76%
WOS (R)
23.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.41% | 27 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 54.25% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 48.62% | 29 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 89.5% | 241 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 75.73% | 167 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 82% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.59% | 59.84% | 242 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 66.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 86.31% | 242 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 45.11% | 203 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
31.41%
Geografia (R)
54.25%
Informatyka (R)
48.62%
Język angielski (P)
89.5%
Język angielski (R)
75.73%
Język niemiecki (R)
82%
Język polski (P)
59.84%
Język polski (R)
66.2%
Matematyka (P)
86.31%
Matematyka (R)
45.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 41.22% | 32 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 57.5% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 51.26% | 35 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 89.77% | 229 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 75.44% | 158 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.14% | 229 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 47.46% | 13 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 93.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 87.28% | 229 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 39.38% | 208 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
41.22%
Geografia (R)
57.5%
Informatyka (R)
51.26%
Język angielski (P)
89.77%
Język angielski (R)
75.44%
Język polski (P)
65.14%
Język polski (R)
47.46%
Język rosyjski (R)
93.33%
Matematyka (P)
87.28%
Matematyka (R)
39.38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony