Wyniki matur Technikum nr 7 im. Ludwika Bojanusa Łomża
Ocena: 1.62 (56 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.68% | 39 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.73% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.63% | 58.26% | 77 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.66% | 76 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.39% | 33 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.21% | 49.26% | 78 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.99% | 77 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 31.88% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 67.53% | 38.54% | 78 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
21.68%
Chemia (R)
8%
Geografia (R)
28.73%
Język angielski (P)
58.26%
Język angielski (R)
57.39%
Język polski (P)
49.26%
Język polski (R)
31.88%
Matematyka (P)
38.54%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 39.08% | 25 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 72.73% | 58.16% | 55 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 64.05% | 55 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.36% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.27% | 49.05% | 55 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.53% | 55 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.82% | 40.62% | 55 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 1% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
39.08%
Chemia (R)
17.33%
Geografia (R)
28.4%
Język angielski (P)
58.16%
Język angielski (R)
47.36%
Język polski (P)
49.05%
Matematyka (P)
40.62%
Matematyka (R)
1%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.46% | 26 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 11.18% | 11 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.75% | 16 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 21.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80.7% | 58.16% | 57 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 61.95% | 57 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.78% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.25% | 63.96% | 57 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.91% | 57 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.72% | 47.95% | 57 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
27.46%
Chemia (R)
11.18%
Geografia (R)
27.75%
Historia (R)
21.25%
Język angielski (P)
58.16%
Język angielski (R)
46.78%
Język polski (P)
63.96%
Matematyka (P)
47.95%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 29.52% | 29 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 13.13% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.74% | 55.02% | 49 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 53.52% | 48 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.2% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 58.62% | 50 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 43.65% | 49 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 56.25% | 38.4% | 50 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.33% | 6 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 14.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
29.52%
Chemia (R)
13.13%
Geografia (R)
27.5%
Język angielski (P)
55.02%
Język angielski (R)
49.2%
Język polski (P)
58.62%
Matematyka (P)
38.4%
Matematyka (R)
4.33%
WOS (R)
14.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25.05% | 20 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 9.83% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.16% | 56.65% | 62 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.43% | 28 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.16% | 48.95% | 62 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 59.68% | 40.79% | 62 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.78% | 9 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 8.71% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
25.05%
Chemia (R)
9.83%
Geografia (R)
23.67%
Język angielski (P)
56.65%
Język angielski (R)
40.43%
Język polski (P)
48.95%
Język polski (R)
29.6%
Matematyka (P)
40.79%
Matematyka (R)
3.78%
WOS (R)
8.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.73% | 30 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 15.5% | 14 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.28% | 54.2% | 79 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.85% | 33 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.9% | 56.16% | 82 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 50% | 37% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.83% | 43.78% | 82 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.25% | 8 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 8.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
22.73%
Chemia (R)
15.5%
Geografia (R)
26.5%
Język angielski (P)
54.2%
Język angielski (R)
38.85%
Język polski (P)
56.16%
Język rosyjski (P)
37%
Matematyka (P)
43.78%
Matematyka (R)
2.25%
WOS (R)
8.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony