Wyniki matur Technikum nr 7 Tarnowskie Góry
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.83% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 86.45% | 49 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 91% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 73.04% | 46 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.92% | 58.51% | 49 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.63% | 49 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.76% | 50.04% | 49 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
16.83%
Geografia (R)
39%
Język angielski (P)
86.45%
Język angielski (R)
73.04%
Język polski (P)
58.51%
Matematyka (P)
50.04%
Matematyka (R)
8.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 4 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 3 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 91.92% | 24 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 94% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 81.78% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.25% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.58% | 25 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 61.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84% | 59.83% | 25 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
38%
Filozofia (R)
6%
Historia sztuki (R)
21.5%
Język angielski (P)
91.92%
Język angielski (R)
81.78%
Język polski (P)
62.25%
Język polski (R)
61.5%
Matematyka (P)
59.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 88.28% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 88.45% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.93% | 29 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.13% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.67% | 63.37% | 30 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 30.44% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 65.6% | 30 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
88.28%
Język angielski (R)
64.93%
Język polski (P)
68.13%
Język polski (R)
30.44%
Matematyka (P)
65.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 63.43% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.37% | 83.84% | 38 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.37% | 76.82% | 38 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.53% | 30 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.24% | 38 |
| język polski | ustny | podstawowy | 89.47% | 56.29% | 38 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 78.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.74% | 64.32% | 38 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
63.43%
Język angielski (P)
83.84%
Język angielski (R)
59.53%
Język polski (P)
69.24%
Język polski (R)
78.8%
Matematyka (P)
64.32%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 49.6% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 84.2% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.16% | 31 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 92% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 70% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.77% | 58.55% | 31 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 75.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.65% | 44.42% | 31 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
49.6%
Język angielski (P)
84.2%
Język angielski (R)
53.16%
Język niemiecki (P)
92%
Język niemiecki (R)
70%
Język polski (P)
58.55%
Język polski (R)
75.25%
Matematyka (P)
44.42%
Matematyka (R)
9%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.15% | 83.69% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.82% | 22 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 68% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.43% | 51.75% | 28 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 61.29% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.86% | 61.46% | 28 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
42.4%
Język angielski (P)
83.69%
Język angielski (R)
67.82%
Język niemiecki (P)
68%
Język polski (P)
51.75%
Język polski (R)
61.29%
Matematyka (P)
61.46%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony