Wyniki matur - Technikum nr 7 Zabrze
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 43.13% | 23 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 87.85% | 68 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.09% | 68 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 79.74% | 62 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.59% | 61.57% | 68 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.03% | 68 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.53% | 76.76% | 68 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 51.5% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Informatyka (R)
43.13%
Język angielski (P)
87.85%
Język angielski (R)
79.74%
Język polski (P)
61.57%
Matematyka (P)
76.76%
Matematyka (R)
51.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 1 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 35.43% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.92% | 82.53% | 49 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.96% | 67.76% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.57% | 42 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.8% | 46.39% | 49 |
| język polski | ustny | podstawowy | 83.67% | 55.43% | 49 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.8% | 64.37% | 49 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.6% | 25 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
17%
Chemia (R)
3%
Filozofia (R)
32%
Fizyka (R)
11%
Informatyka (R)
35.43%
Język angielski (P)
82.53%
Język angielski (R)
61.57%
Język polski (P)
46.39%
Matematyka (P)
64.37%
Matematyka (R)
11.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 87.85% | 46 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 82.47% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70.94% | 35 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.78% | 46 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.78% | 60.93% | 45 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 75.54% | 46 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.27% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
87.85%
Język angielski (R)
70.94%
Język polski (P)
62.78%
Język polski (R)
26.67%
Matematyka (P)
75.54%
Matematyka (R)
21.27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 89.47% | 45 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.78% | 77.2% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 75.07% | 43 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 67.42% | 45 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.02% | 45 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.33% | 64.84% | 45 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.09% | 33 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
12.5%
Informatyka (R)
26.67%
Język angielski (P)
89.47%
Język angielski (R)
75.07%
Język polski (P)
67.42%
Matematyka (P)
64.84%
Matematyka (R)
13.09%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 55% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.2% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 84.24% | 41 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.67% | 30 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.68% | 49.68% | 41 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.24% | 60.05% | 41 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.46% | 26 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
55%
Informatyka (R)
29.2%
Język angielski (P)
84.24%
Język angielski (R)
64.67%
Język polski (P)
49.68%
Matematyka (P)
60.05%
Matematyka (R)
9.46%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 39% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 81.51% | 41 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.18% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 55.12% | 42 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.71% | 56.26% | 42 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
37%
Historia (R)
39%
Informatyka (R)
18%
Język angielski (P)
81.51%
Język angielski (R)
64.18%
Język polski (P)
55.12%
Matematyka (P)
56.26%
Matematyka (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony