Wyniki matur Technikum nr 8 Kielce
Ocena: 3.80 (5 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 41.2% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 69.41% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.89% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70.43% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 52.06% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 70.67% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.44% | 58.94% | 18 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Chemia (R)
41.2%
Język angielski (P)
69.41%
Język angielski (R)
70.43%
Język polski (P)
52.06%
Matematyka (P)
58.94%
Matematyka (R)
22.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 37.83% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.47% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 77.07% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 50.93% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 70.13% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 73.07% | 15 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 35.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Chemia (R)
37.83%
Język angielski (P)
70.47%
Język angielski (R)
49.5%
Język polski (P)
50.93%
Matematyka (P)
73.07%
Matematyka (R)
35.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 37.25% | 4 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 23.36% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.5% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.54% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.27% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.65% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.54% | 26 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 76.15% | 26 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
37.25%
Chemia (R)
23.36%
Język angielski (P)
69.5%
Język angielski (R)
54.27%
Język polski (P)
66.65%
Język polski (R)
8%
Matematyka (P)
76.15%
Matematyka (R)
29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.5% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 27.6% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.04% | 25 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 58.92% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.91% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 59% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 63% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 61.25% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.5% | 28 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.86% | 57.21% | 28 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.25% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
23.5%
Chemia (R)
27.6%
Geografia (R)
28.5%
Język angielski (P)
65.04%
Język angielski (R)
48.91%
Język niemiecki (P)
59%
Język polski (P)
61.25%
Język polski (R)
41.8%
Matematyka (P)
57.21%
Matematyka (R)
27.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.33% | 6 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 11.05% | 22 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.4% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.2% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 37.69% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.15% | 50.15% | 26 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.2% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
24.33%
Chemia (R)
11.05%
Język angielski (P)
62.4%
Język angielski (R)
38.2%
Język polski (P)
37.69%
Matematyka (P)
50.15%
Matematyka (R)
17.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 16.54% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95% | 68% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.11% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 47.07% | 21 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.71% | 53.02% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 35.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Chemia (R)
16.54%
Język angielski (P)
68%
Język angielski (R)
49.11%
Język polski (P)
47.07%
Język polski (R)
58%
Matematyka (P)
53.02%
Matematyka (R)
35.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony