Wyniki matur Technikum nr 8 Rzeszów
Ocena: 1.88 (10 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.22% | 9 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.38% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.5% | 16 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.03% | 76.18% | 101 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.96% | 101 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.7% | 80 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.02% | 58.56% | 101 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 74.95% | 101 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.11% | 54.04% | 101 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.38% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
17.22%
Fizyka (R)
5.38%
Geografia (R)
30.5%
Informatyka (R)
38%
Język angielski (P)
76.18%
Język angielski (R)
60.7%
Język polski (P)
58.56%
Język polski (R)
21%
Matematyka (P)
54.04%
Matematyka (R)
17.38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.1% | 74.3% | 87 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.85% | 68.93% | 87 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.09% | 70 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.86% | 56.66% | 88 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.19% | 88 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 27.67% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.68% | 49.27% | 88 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.22% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
31%
Język angielski (P)
74.3%
Język angielski (R)
52.09%
Język polski (P)
56.66%
Język polski (R)
27.67%
Matematyka (P)
49.27%
Matematyka (R)
6.22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15.5% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.25% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.56% | 16 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 8 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 47% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 73.37% | 132 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.45% | 67.69% | 132 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.95% | 105 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 65% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.97% | 57.04% | 132 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.37% | 132 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 17.11% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.94% | 60.92% | 132 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.76% | 34 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 23.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
15.5%
Fizyka (R)
13.25%
Geografia (R)
28.56%
Historia (R)
36%
Historia sztuki (R)
47%
Informatyka (R)
18%
Język angielski (P)
73.37%
Język angielski (R)
50.95%
Język niemiecki (R)
65%
Język polski (P)
57.04%
Język polski (R)
17.11%
Matematyka (P)
60.92%
Matematyka (R)
9.76%
WOS (R)
23.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 26.5% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.38% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 34.57% | 7 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 63% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.46% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.5% | 129 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.22% | 68.66% | 128 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.46% | 101 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.09% | 58.88% | 129 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.08% | 128 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 64.73% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.59% | 52.92% | 129 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.13% | 48 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 27.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
26.5%
Chemia (R)
3%
Filozofia (R)
34%
Fizyka (R)
6%
Geografia (R)
42.38%
Historia (R)
34.57%
Historia sztuki (R)
63%
Informatyka (R)
28.46%
Język angielski (P)
78.5%
Język angielski (R)
55.46%
Język niemiecki (R)
26%
Język polski (P)
58.88%
Język polski (R)
64.73%
Matematyka (P)
52.92%
Matematyka (R)
12.13%
WOS (R)
27.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.5% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.4% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 11.33% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.23% | 31 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.7% | 75.95% | 87 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.95% | 63 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.59% | 56.94% | 88 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.3% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.23% | 55.07% | 88 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.16% | 38 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
24.5%
Fizyka (R)
9.5%
Geografia (R)
28.4%
Historia (R)
11.33%
Informatyka (R)
19.23%
Język angielski (P)
75.95%
Język angielski (R)
54.95%
Język polski (P)
56.94%
Język polski (R)
29.3%
Matematyka (P)
55.07%
Matematyka (R)
9.16%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.75% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 18.57% | 7 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.63% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.62% | 70.9% | 93 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.83% | 60 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 46% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.55% | 48.97% | 94 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 38.5% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.98% | 49.91% | 94 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.14% | 22 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Filozofia (R)
34%
Fizyka (R)
5.67%
Geografia (R)
25.75%
Historia (R)
18.57%
Historia sztuki (R)
14%
Informatyka (R)
7.63%
Język angielski (P)
70.9%
Język angielski (R)
49.83%
Język niemiecki (P)
46%
Język polski (P)
48.97%
Język polski (R)
38.5%
Matematyka (P)
49.91%
Matematyka (R)
13.14%
WOS (R)
15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony