Wyniki matur Technikum nr 8 im. Mikołaja Kopernika Wrocław
Ocena: 1.50 (4 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.69% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.56% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.63% | 70.31% | 65 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.31% | 69.27% | 64 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.03% | 39 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.19% | 67 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.97% | 56.62% | 66 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 8 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 86.43% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 34.15% | 67 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
18.69%
Geografia (R)
19.56%
Język angielski (P)
70.31%
Język angielski (R)
63.03%
Język polski (P)
55.19%
Język polski (R)
27.5%
Język rosyjski (R)
86.43%
Matematyka (P)
34.15%
Matematyka (R)
8.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.56% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.67% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80.49% | 60.11% | 44 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.68% | 61.48% | 42 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.7% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 50.93% | 45 |
| język polski | ustny | podstawowy | 85.71% | 44.26% | 43 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.9% | 39.78% | 45 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
18.56%
Geografia (R)
17.67%
Historia (R)
20.67%
Język angielski (P)
60.11%
Język angielski (R)
46.7%
Język polski (P)
50.93%
Matematyka (P)
39.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.64% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.29% | 66% | 36 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 91.43% | 57.63% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.08% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.29% | 46.08% | 36 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.14% | 55.17% | 35 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 14.4% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.86% | 52.83% | 36 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.57% | 7 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 22.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
28.64%
Język angielski (P)
66%
Język angielski (R)
39.08%
Język polski (P)
46.08%
Język polski (R)
14.4%
Matematyka (P)
52.83%
Matematyka (R)
6.57%
WOS (R)
22.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.2% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.29% | 24 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 75.88% | 34 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.94% | 59.26% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 57.92% | 36 |
| język polski | ustny | podstawowy | 82.35% | 42.14% | 35 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 48.86% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.59% | 42.53% | 36 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
27.2%
Geografia (R)
24.29%
Język angielski (P)
75.88%
Język angielski (R)
50%
Język polski (P)
57.92%
Język polski (R)
48.86%
Matematyka (P)
42.53%
Matematyka (R)
7.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.1% | 30 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 66.74% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.93% | 28 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 49.33% | 43 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 28.36% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.14% | 37.93% | 43 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
29.1%
Język angielski (P)
66.74%
Język angielski (R)
42.93%
Język polski (P)
49.33%
Język polski (R)
28.36%
Matematyka (P)
37.93%
Matematyka (R)
4.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 14.63% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.43% | 66.74% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 61.2% | 35 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44.76% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 37.54% | 35 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
19%
Geografia (R)
14.63%
Język angielski (P)
66.74%
Język angielski (R)
55%
Język polski (P)
61.2%
Język polski (R)
44.76%
Matematyka (P)
37.54%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony