Wyniki matur - Technikum nr 9 Częstochowa
Ocena: 3.30 (20 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 63.93% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.73% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.45% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 46.67% | 36.6% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 42% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 37.87% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
20.67%
Język angielski (P)
63.93%
Język angielski (R)
55.45%
Język polski (P)
36.6%
Matematyka (P)
37.87%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 54.27% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 56.43% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.8% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 49.14% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.14% | 32.8% | 15 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
15%
Geografia (R)
14%
Język angielski (P)
54.27%
Język angielski (R)
36%
Język polski (P)
56.8%
Matematyka (P)
32.8%
Matematyka (R)
2.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 74.2% | 5 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 81.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60% | 5 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 66% | 5 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
16.67%
Geografia (R)
37.67%
Język angielski (P)
74.2%
Język polski (P)
60%
Matematyka (P)
66%
Matematyka (R)
6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.29% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.86% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95% | 70.6% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 80% | 60.85% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.15% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 42.95% | 20 |
| język polski | ustny | podstawowy | 90% | 42.9% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60% | 46.45% | 20 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.11% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
7.29%
Geografia (R)
35.86%
Język angielski (P)
70.6%
Język angielski (R)
54.15%
Język polski (P)
42.95%
Matematyka (P)
46.45%
Matematyka (R)
11.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.6% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.75% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 60.53% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.57% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 78.95% | 41.16% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.42% | 40.63% | 19 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
7.6%
Geografia (R)
29.75%
Historia (R)
31%
Język angielski (P)
60.53%
Język angielski (R)
54.57%
Język polski (P)
41.16%
Matematyka (P)
40.63%
Matematyka (R)
2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 38% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 46.15% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 38.46% | 30.15% | 13 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 1% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
8.5%
Język angielski (P)
38%
Język angielski (R)
26.67%
Język polski (P)
46.15%
Matematyka (P)
30.15%
Matematyka (R)
1%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony