Wyniki matur - Technikum nr 9 Gorzów Wielkopolski
Ocena: 2.94 (42 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25.85% | 20 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5.2% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 67.61% | 36 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.22% | 67.92% | 36 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.77% | 26 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 40.4% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 66.67% | 16.8% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.74% | 46.02% | 41 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.87% | 51.87% | 39 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 24.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 53.85% | 32.68% | 41 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
25.85%
Chemia (R)
5.2%
Język angielski (P)
67.61%
Język angielski (R)
52.77%
Język niemiecki (P)
40.4%
Język polski (P)
46.02%
Język polski (R)
24.6%
Matematyka (P)
32.68%
Matematyka (R)
2.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 22 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 11.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.5% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.48% | 64.11% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 64.19% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.6% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.77% | 53.58% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 45.97% | 31 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.29% | 35.16% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
27.5%
Chemia (R)
11.5%
Geografia (R)
30.5%
Język angielski (P)
64.11%
Język angielski (R)
56.6%
Język polski (P)
53.58%
Matematyka (P)
35.16%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.29% | 17 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 12.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 65.47% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.59% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 37.5% | 29.75% | 8 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 40.88% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92% | 53.36% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96% | 62.64% | 25 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 31.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52% | 35.52% | 25 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
22.29%
Chemia (R)
12.67%
Geografia (R)
12.5%
Język angielski (P)
65.47%
Język angielski (R)
64%
Język niemiecki (P)
29.75%
Język polski (P)
53.36%
Język polski (R)
31.5%
Matematyka (P)
35.52%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.55% | 11 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 76.59% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.24% | 68.53% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 72.25% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 48% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 46.17% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.52% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.7% | 23 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 61.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.26% | 41.74% | 23 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
28.55%
Chemia (R)
5.67%
Geografia (R)
32.5%
Język angielski (P)
76.59%
Język angielski (R)
72.25%
Język niemiecki (P)
48%
Język niemiecki (R)
23%
Język polski (P)
60.52%
Język polski (R)
61.67%
Matematyka (P)
41.74%
Matematyka (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.08% | 13 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 4.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 43% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.25% | 56% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 60% | 34.2% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 50.8% | 26 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 46.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.54% | 38.84% | 26 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
24.08%
Chemia (R)
4.4%
Geografia (R)
43%
Język angielski (P)
56%
Język angielski (R)
58%
Język niemiecki (P)
34.2%
Język niemiecki (R)
14%
Język polski (P)
50.8%
Język polski (R)
46.6%
Matematyka (P)
38.84%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.25% | 8 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.53% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 85.71% | 43.14% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 36.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 48.17% | 24 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 33.79% | 24 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
17.25%
Chemia (R)
12%
Geografia (R)
20.33%
Język angielski (P)
63.53%
Język angielski (R)
40%
Język niemiecki (P)
43.14%
Język niemiecki (R)
36.5%
Język polski (P)
48.17%
Język polski (R)
24%
Matematyka (P)
33.79%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony