Wyniki matur Technikum nr 9 Tarnowskie Góry
Ocena: 3.18 (87 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.44% | 78.95% | 64 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.98% | 64 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.58% | 55 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 61.63% | 67 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.51% | 65.24% | 67 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.25% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.03% | 56.54% | 67 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
78.95%
Język angielski (R)
59.58%
Język polski (P)
61.63%
Język polski (R)
29.25%
Matematyka (P)
56.54%
Matematyka (R)
20.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 18 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.8% | 69.85% | 62 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.72% | 72.43% | 61 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.11% | 37 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 43% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.31% | 54.85% | 65 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.88% | 58.17% | 64 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53.23% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.19% | 53.82% | 65 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.67% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 19.43% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Filozofia (R)
22%
Fizyka (R)
7%
Geografia (R)
33%
Historia (R)
8%
Język angielski (P)
69.85%
Język angielski (R)
52.11%
Język niemiecki (R)
43%
Język polski (P)
54.85%
Język polski (R)
53.23%
Matematyka (P)
53.82%
Matematyka (R)
18.67%
WOS (R)
19.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 47.5% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 31.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 80.43% | 67 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.97% | 67 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.57% | 43 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 63.8% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 79.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.4% | 72 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.22% | 58.35% | 72 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.47% | 36 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.22% | 67.99% | 72 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 8 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 33.57% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
47.5%
Historia (R)
31.4%
Język angielski (P)
80.43%
Język angielski (R)
59.57%
Język niemiecki (P)
63.8%
Język polski (P)
62.4%
Język polski (R)
41.47%
Matematyka (P)
67.99%
Matematyka (R)
25%
WOS (R)
33.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.23% | 26 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.28% | 81.79% | 58 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.83% | 71.55% | 58 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.53% | 51 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 74.22% | 9 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 76% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 59.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.48% | 67 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.58% | 67 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 66.06% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.01% | 63.7% | 67 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.2% | 6 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 12.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
42.23%
Język angielski (P)
81.79%
Język angielski (R)
59.53%
Język niemiecki (P)
74.22%
Język niemiecki (R)
59.2%
Język polski (P)
63.48%
Język polski (R)
66.06%
Matematyka (P)
63.7%
Matematyka (R)
13.2%
WOS (R)
12.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.43% | 35 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.28% | 71.93% | 59 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.44% | 32 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 46% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.72% | 58.13% | 62 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 36.26% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.85% | 45.29% | 62 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 10 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Filozofia (R)
32%
Geografia (R)
36.43%
Historia (R)
28%
Język angielski (P)
71.93%
Język angielski (R)
53.44%
Język hiszpański (R)
16%
Język niemiecki (P)
46%
Język niemiecki (R)
8%
Język polski (P)
58.13%
Język polski (R)
36.26%
Matematyka (P)
45.29%
Matematyka (R)
16%
WOS (R)
13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.89% | 18 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.34% | 69.44% | 79 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.57% | 46 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 62.29% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 56.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.25% | 48.03% | 93 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45.16% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.8% | 49.34% | 93 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.14% | 14 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 17.75% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
28.89%
Historia (R)
23%
Język angielski (P)
69.44%
Język angielski (R)
50.57%
Język niemiecki (P)
62.29%
Język niemiecki (R)
56.67%
Język polski (P)
48.03%
Język polski (R)
45.16%
Matematyka (P)
49.34%
Matematyka (R)
20.14%
WOS (R)
17.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony