Wyniki matur - Technikum Nr4 Żory
Ocena: 1.17 (99 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.6% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 70.14% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.38% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 51.33% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.57% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 64.29% | 45.87% | 15 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
62.6%
Język angielski (R)
60.38%
Język polski (P)
51.33%
Matematyka (P)
45.87%
Matematyka (R)
13.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 5 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 18.8% | 5 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 69.1% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 89.47% | 63.9% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.41% | 17 |
| język hiszpański | pisemny | podstawowy | 100% | 93% | 1 |
| język hiszpański | ustny | podstawowy | 100% | 100% | 1 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 93% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 56.35% | 20 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.75% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85% | 56.57% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
40%
Chemia (R)
18.8%
Fizyka (R)
17%
Geografia (R)
15%
Historia (R)
27%
Język angielski (P)
69.1%
Język angielski (R)
48.41%
Język hiszpański (P)
93%
Język hiszpański (R)
93%
Język polski (P)
56.35%
Matematyka (P)
56.57%
Matematyka (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 4 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 33.14% | 7 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 72.18% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.75% | 67.18% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 67.76% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.94% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.5% | 52.35% | 17 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
37%
Chemia (R)
33.14%
Fizyka (R)
12%
Język angielski (P)
72.18%
Język angielski (R)
52%
Język polski (P)
67.76%
Matematyka (P)
52.35%
Matematyka (R)
24%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 15.44% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 75.75% | 24 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 87.5% | 66.75% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 51.04% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.17% | 24 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 43.25% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.5% | 56% | 24 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
22.5%
Chemia (R)
15.44%
Język angielski (P)
75.75%
Język angielski (R)
51%
Język polski (P)
51.04%
Język polski (R)
43.25%
Matematyka (P)
56%
Matematyka (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 24.57% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.82% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.88% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 36.09% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.43% | 46.77% | 22 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.22% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Chemia (R)
24.57%
Język angielski (P)
69.82%
Język angielski (R)
51.88%
Język polski (P)
36.09%
Matematyka (P)
46.77%
Matematyka (R)
8.22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 75.13% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.63% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.13% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.26% | 51.78% | 23 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Chemia (R)
25%
Język angielski (P)
75.13%
Język angielski (R)
47.63%
Język polski (P)
64.13%
Matematyka (P)
51.78%
Matematyka (R)
17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony