Wyniki matur - Technikum Obsługi Turystycznej Chorzele
Ocena: 4.67 (62 ocen)
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 82.88% | 8 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 82.13% | 8 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.71% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 49.9% | 10 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 49.4% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 31.2% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
82.88%
Język angielski (R)
50.71%
Język polski (P)
49.9%
Matematyka (P)
31.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.57% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.8% | 61.27% | 11 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.8% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.4% | 49.12% | 17 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 2 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 83.3% | 51.33% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.5% | 44.82% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
21.57%
Język angielski (P)
61.27%
Język angielski (R)
44.8%
Język polski (P)
49.12%
Język polski (R)
34%
Język rosyjski (P)
51.33%
Matematyka (P)
44.82%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony