Wyniki matur - Technikum Ogrodnicze Kluczkowice-Osiedle
Ocena: 2.41 (12 ocen)
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 53.67% | 3 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 22% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 0% | 20% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 67.25% | 4 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 78.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 47.75% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
17%
Geografia (R)
11%
Język angielski (P)
53.67%
Język niemiecki (P)
22%
Język polski (P)
67.25%
Matematyka (P)
47.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 84% | 1 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 100% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 58.5% | 2 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 70% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 54.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
84%
Język polski (P)
58.5%
Matematyka (P)
54.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 33.33% | 35.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 46.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 33.33% | 28.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
31%
Język angielski (P)
35.33%
Język polski (P)
46.33%
Matematyka (P)
28.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 7.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 44% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 26.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 37% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 0% | 14.75% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
7%
Geografia (R)
7.33%
Język angielski (P)
44%
Język niemiecki (P)
26.67%
Język polski (P)
37%
Matematyka (P)
14.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony