Wyniki matur - Technikum Opalenica
Ocena: 4.65 (79 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.45% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.43% | 73.36% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.18% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 74.44% | 18 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 80% | 44.4% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 55.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 45.7% | 33 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.06% | 33 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.91% | 50.3% | 33 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
37.45%
Język angielski (P)
73.36%
Język angielski (R)
74.44%
Język niemiecki (P)
44.4%
Język polski (P)
45.7%
Matematyka (P)
50.3%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 71.33% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 63.27% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.71% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 52.27% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.47% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 49.07% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
38%
Język angielski (P)
71.33%
Język angielski (R)
45.71%
Język polski (P)
52.27%
Matematyka (P)
49.07%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45.11% | 9 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 39% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 70% | 13 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 59.77% | 13 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.63% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 41.25% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 75% | 39.25% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.59% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 75.65% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 66.41% | 17 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
45.11%
Historia (R)
39%
Informatyka (R)
30%
Język angielski (P)
70%
Język angielski (R)
59.63%
Język niemiecki (P)
41.25%
Język polski (P)
71.59%
Matematyka (P)
66.41%
Matematyka (R)
23%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.37% | 19 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90% | 70.07% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 83.33% | 51.77% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.77% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.57% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.57% | 30 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.67% | 47.47% | 30 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
33.37%
Informatyka (R)
28%
Język angielski (P)
70.07%
Język angielski (R)
56.77%
Język polski (P)
60.57%
Matematyka (P)
47.47%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.43% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 67.57% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 33.33% | 27.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 43.12% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.35% | 57.59% | 17 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
29.43%
Język angielski (P)
67.57%
Język angielski (R)
53%
Język niemiecki (P)
27.33%
Język polski (P)
43.12%
Matematyka (P)
57.59%
Matematyka (R)
10%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.05% | 22 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.77% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.4% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 48% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 49.33% | 39 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.79% | 39.69% | 39 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
21.05%
Informatyka (R)
9.33%
Język angielski (P)
66.77%
Język angielski (R)
48.4%
Język niemiecki (P)
48%
Język polski (P)
49.33%
Matematyka (P)
39.69%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony