Wyniki matur Technikum Ożarów
Ocena: 4.75 (91 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.71% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 83.29% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 84.68% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 73.57% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.83% | 36 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.11% | 36 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.2% | 5 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 96.38% | 8 |
| język rosyjski | ustny | podstawowy | 100% | 99.63% | 8 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 88.5% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 73.44% | 36 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 36.94% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
17.71%
Język angielski (P)
83.29%
Język angielski (R)
73.57%
Język polski (P)
62.83%
Język polski (R)
41.2%
Język rosyjski (P)
96.38%
Język rosyjski (R)
88.5%
Matematyka (P)
73.44%
Matematyka (R)
36.94%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 62.64% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.54% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 34.28% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.86% | 45.63% | 35 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 50% | 35 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 2 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 89.43% | 7 |
| język rosyjski | ustny | podstawowy | 100% | 98.57% | 7 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 76.71% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.57% | 53.03% | 35 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 37.2% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
20.5%
Język angielski (P)
62.64%
Język angielski (R)
34.28%
Język polski (P)
45.63%
Język polski (R)
50%
Język rosyjski (P)
89.43%
Język rosyjski (R)
76.71%
Matematyka (P)
53.03%
Matematyka (R)
37.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.88% | 80.31% | 32 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.19% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.79% | 24 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 56.53% | 36 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.44% | 55.72% | 36 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 93% | 4 |
| język rosyjski | ustny | podstawowy | 100% | 100% | 4 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 84.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 73.19% | 36 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 10 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 16.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
26.67%
Język angielski (P)
80.31%
Język angielski (R)
47.79%
Język polski (P)
56.53%
Język rosyjski (P)
93%
Język rosyjski (R)
84.5%
Matematyka (P)
73.19%
Matematyka (R)
26%
WOS (R)
16.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 85.11% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.59% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.74% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 51.04% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.63% | 27 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 49% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 67.63% | 27 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.25% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Informatyka (R)
16%
Język angielski (P)
85.11%
Język angielski (R)
60.74%
Język polski (P)
51.04%
Język polski (R)
49%
Matematyka (P)
67.63%
Matematyka (R)
11.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 34.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 73.89% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.55% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 37.55% | 20 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 68.7% | 20 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
34.5%
Język angielski (P)
73.89%
Język angielski (R)
56.55%
Język polski (P)
37.55%
Język polski (R)
53%
Matematyka (P)
68.7%
Matematyka (R)
21.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.11% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 72.25% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.25% | 41.74% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 79.1% | 32 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.17% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
16.11%
Informatyka (R)
24%
Język angielski (P)
72.25%
Język angielski (R)
59%
Język polski (P)
41.74%
Matematyka (P)
79.1%
Matematyka (R)
13.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony