Wyniki matur Technikum Ozorków
Ocena: 1.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 56.81% | 37 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.89% | 50.56% | 36 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.1% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.11% | 45.68% | 37 |
| język polski | ustny | podstawowy | 86.11% | 54.35% | 37 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.44% | 39.62% | 37 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
56.81%
Język angielski (R)
44.1%
Język polski (P)
45.68%
Matematyka (P)
39.62%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.83% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 70.15% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.31% | 57.58% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.52% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 89.29% | 43.03% | 29 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 74.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.57% | 46.07% | 29 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
25.83%
Język angielski (P)
70.15%
Język angielski (R)
54%
Język polski (P)
69.52%
Język polski (R)
74.5%
Matematyka (P)
46.07%
Matematyka (R)
16%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 74.25% | 32 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.77% | 58.74% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.97% | 54.7% | 33 |
| język polski | ustny | podstawowy | 90.63% | 47.97% | 32 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.88% | 53.15% | 33 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
34.67%
Język angielski (P)
74.25%
Język angielski (R)
56%
Język polski (P)
54.7%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
53.15%
Matematyka (R)
9.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 58.94% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.24% | 47.53% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.8% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.24% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.12% | 49.71% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.24% | 49.76% | 17 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
58.94%
Język angielski (R)
46.8%
Język polski (P)
60.24%
Matematyka (P)
49.76%
Matematyka (R)
13.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.6% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.13% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.71% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 77.42% | 40.16% | 31 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 48.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 67.74% | 44.71% | 31 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.71% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
39.6%
Język angielski (P)
65.13%
Język angielski (R)
56.71%
Język polski (P)
40.16%
Język polski (R)
48.67%
Matematyka (P)
44.71%
Matematyka (R)
13.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 64.24% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.33% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.29% | 48.29% | 35 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 18.75% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 45.71% | 36.83% | 35 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Informatyka (R)
20%
Język angielski (P)
64.24%
Język angielski (R)
58.33%
Język polski (P)
48.29%
Język polski (R)
18.75%
Matematyka (P)
36.83%
Matematyka (R)
18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony