Wyniki matur - Technikum Pawłowice
Ocena: 4.19 (64 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.54% | 62.62% | 55 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.46% | 61.44% | 54 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.63% | 24 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 50.64% | 55 |
| język polski | ustny | podstawowy | 82.69% | 47.38% | 52 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.46% | 58.8% | 55 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.52% | 25 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
62.62%
Język angielski (R)
53.63%
Język polski (P)
50.64%
Matematyka (P)
58.8%
Matematyka (R)
15.52%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.66% | 69.28% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.1% | 69.45% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.87% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.1% | 59.34% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.1% | 49.72% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.55% | 61.24% | 29 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.83% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
26%
Język angielski (P)
69.28%
Język angielski (R)
59.87%
Język polski (P)
59.34%
Matematyka (P)
61.24%
Matematyka (R)
5.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.42% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 72% | 56 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.64% | 70.82% | 56 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.28% | 36 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.21% | 52.63% | 56 |
| język polski | ustny | podstawowy | 92.86% | 47% | 56 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.21% | 70.3% | 56 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.81% | 43 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 20.75% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
38.42%
Język angielski (P)
72%
Język angielski (R)
49.28%
Język polski (P)
52.63%
Matematyka (P)
70.3%
Matematyka (R)
7.81%
WOS (R)
20.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 57.75% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 74.55% | 47 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.78% | 66.36% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.59% | 29 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.78% | 59.38% | 45 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.78% | 48.07% | 45 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.78% | 57.22% | 46 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
57.75%
Język angielski (P)
74.55%
Język angielski (R)
49.59%
Język polski (P)
59.38%
Matematyka (P)
57.22%
Matematyka (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 11.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 49% | 19 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.33% | 70.53% | 60 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.66% | 41 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95% | 54.43% | 60 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95% | 59.4% | 60 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.33% | 30 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Chemia (R)
11.5%
Geografia (R)
49%
Język angielski (P)
70.53%
Język angielski (R)
47.66%
Język polski (P)
54.43%
Język polski (R)
23%
Matematyka (P)
59.4%
Matematyka (R)
7.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95% | 66.6% | 40 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 36.8% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 61.23% | 40 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.5% | 58.18% | 40 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.4% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Chemia (R)
9%
Geografia (R)
19%
Historia (R)
22%
Język angielski (P)
66.6%
Język angielski (R)
36.8%
Język polski (P)
61.23%
Matematyka (P)
58.18%
Matematyka (R)
9.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony